PARTNER PORTALU

Constructa Plus buduje stylową kamienicę w centrum Jeżyc

Constructa Plus buduje kamienicę na 30 mieszkań w centrum Jeżyc. Najtańsze mieszkanie kosztować będzie około 220 tys. zł.

Autor: gazeta.pl/HouseMarket.pl 21 maja 2015 11:11

Poznańska 3 będzie się mieścić w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Jeżyckiego, niedaleko skrzyżowania ul. Kościelnej z Poznańską. W ramach projektu opracowanego przez poznańską pracownię Litoborski+Marciniak powstanie budynek z 30 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 113 mkw. i lokalami usługowymi. Deweloper Constructa Plus deklaruje użycie dobrych materiałów wykończeniowych.

Siedmiokondygnacyjny budynek z podziemnym garażem wykonany będzie z okładziny włókno-cementowej, drewna oraz szlachetnych tynków. Parter zarezerwowany został dla lokali usługowych dostępnych od strony ul. Poznańskiej. We wschodniej części działki przewidziany został zielony dziedziniec, na który będzie można wejść z lokali usługowych.

Dla każdego mieszkania przewidziany został co najmniej jeden balkon lub taras. W budynku znajdzie się też winda obsługująca wszystkie kondygnacje. Najtańsze mieszkanie w budynku kosztuje 222,7 tys. zł, 47-metrowe z dwoma pokojami - 300 tys. zł, a trzy pokoje - 392 tys. zł.

Koniec inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2016 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych