PARTNER PORTALU

Cordia Cystersów Garden rusza z nowym etapem

Cordia rozpoczęła prace przy realizacji drugiego etapu kompleksu mieszkaniowego Cordia Cystersów Garden w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki.Autor: HouseMarket.pl 13 kwietnia 2016 16:00

Oprócz dwóch, będących na ukończeniu budynków, powstaną kolejne trzy ze 177 mieszkaniami o powierzchni od 23 do 110 mkw. Przeważać będą najpopularniejsze mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 40 do 55 mkw. Zakończenie budowy drugiego etapu Cordia Cystersów Garden przewidziane jest w trzecim kwartale 2018 roku.

- Prace przy realizacji Cordia Cystersów Garden przebiegają sprawnie i zgodnie z założonym harmonogramem. W pierwszym etapie inwestycji powstaje 146 mieszkań z których już blisko połowa ma swoich właścicieli. Pierwsi mieszkańcy Cordia Cystersów Garden wprowadzą się jeszcze w tym roku - mówi Michał Skwarek, dyrektor sprzedaży i marketingu Cordia.

Cordia Cystersów Garden  powstaje w przyległej do historycznego centrum Krakowa, dynamicznie przekształcającej się w nowoczesną i reprezentacyjną część miasta dzielnicy Grzegórzki. Ta lokalizacja gwarantuje wysoki komfort życia a także swobodę w korzystaniu z kulturalnej i rozrywkowej oferty Krakowa. Świetnie rozwinięta komunikacja, z pobliskim rondem Mogilskim i Grzegórzeckim, zapewnia szybkie i wygodne dotarcie do najważniejszych miejsc w mieście.

W pobliżu osiedla znajdują się centra handlowo-rozrywkowe (min. Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, M1, Kraków Plaza), centra biznesowe, żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, przychodnie, centra rekreacji, restauracje.

Łącznie na osiedle Cordia Cystersów Garden składać się będą 323 mieszkania o powierzchni od 22 do 120 mkw. w pięciu budynkach mieszkalnych w segmencie średnim wyższym i premium. W wyniku współpracy węgierskiego dewelopera i znanej krakowskiej pracowni architektonicznej Moon Studio powstało eleganckie osiedle zaprojektowane z troską o szczegóły: od przyjaznej urbanistyki, przez spójne bryły i wyważoną kolorystykę budynków po funkcjonalne mieszkania i reprezentacyjne powierzchnie wspólne.

Układ budynków otaczających wewnętrzny dziedziniec daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Układ ten pozwolił także wygospodarować miejsce na duży plac zabaw oraz przenieść cały ruch samochodowy do części podziemnej.

- Cordia jako deweloper mieszkaniowy przykłada ogromną wagę do standardu realizowanych przez siebie projektów. Staramy się, aby nasze inwestycje były synonimem wysokiej jakości w dobrej cenie. Dlatego od 2006 jesteśmy liderem rynku mieszkaniowego na Węgrzech. Chcemy, by również w Polsce Cordia kojarzyła się klientom z interesującą i nowatorską ofertą: ciekawymi lokalizacjami w atrakcyjnych cenach przy niespotykanym na polskim rynku standardzie wykończenia i terminach realizacji – podkreśla Michał Melaniuk, dyrektor zarządzający inwestycjami mieszkaniowymi Futureal.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych