PARTNER PORTALU

Cybernetyki 17. Ruszyła sprzedaż czwartego etapu

Dom Development rozpoczyna sprzedaż IV etapu Osiedla Cybernetyki 17. Wieloetapowe, nowoczesne osiedle powstaje w doskonale skomunikowanej części Warszawy - na Mokotowie, przy ulicy Cybernetyki.

Autor: housemarket.pl 27 marca 2018 13:07

Czwarty etap inwestycji Dom Development oferuje 240 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni – od 33 mkw. do 119 mkw. Lokale będą posiadać loggie, balkon lub taras w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 7 850 zł do 10 350 zł.
W garażu podziemnym, usytuowanym w podziemnej kondygnacji budynków przewidziano 241 miejsc parkingowych. Z myślą o wygodzie mieszkańców osiedla przewidziano na terenie hali garażowej rodzinne miejsca postojowe. Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym, w zależności od jego rodzaju, wahać się będzie od 24 tys. do 56 tys. zł. Dodatkowo w ofercie znajdą się również 22 komórki lokatorskie.

Osiedle Cybernetyki 17 wyróżnia jego nowoczesna architektura, utrzymana w jasnych barwach oraz elementy plastyczne, uzupełniające architekturę i urbanistykę osiedla. Na ogólnodostępnym placu powitalnym osiedla powstanie instalacja artystyczna „Liczydło” (jap. Soroban), zaprojektowana przez znanych artystów. Miejsce to będzie doskonałe do odbywania spotkań sąsiedzkich oraz stworzy wyjątkową oś widokową, zapraszającą do środka osiedla. Wejścia do wnętrz klatek schodowych będą zdobić natomiast cybernetyczne wzory.

Ze szczególną dbałością zaprojektowano części wspólne budynków. W strefie wejściowej, przestronnych hallach i klatkach schodowych wykorzystano najlepsze materiały, elegancja łączy się z nowoczesnością, a oryginalne posadzki tworzą charakterystyczny wzór „cyberpikseli”. To wszystko uwydatnia małą architekturę osiedla, wpisującą się w otaczającą przestrzeń. Wewnątrz, w zamkniętych częściach osiedla powstaną rekreacyjne dziedzińce o zróżnicowanej rzeźbie terenu i bogatej szacie roślinnej oraz funkcjonalny plac zabaw dla najmłodszych.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development przewidział wiele programów wykończeniowych dla wariantu mieszkań „pod klucz”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych