PARTNER PORTALU

Cztery Oceany. Czwarty etap nabiera wiatru w żagle

BPi Polska otrzymało pozwolenie na użytkowanie dla IV etapu inwestycji Cztery Oceany w Gdańsku. Wszystkie mieszkania zaplanowane w ramach tej inwestycji zostały już wyprzedane.

Autor: housemarket.pl 29 sierpnia 2017 14:32

Kompleks czterech wież nazwanych na część Oceanów – Atlantyckiego, Indyjskiego, Spokojnego
i Południowego położony jest przy ul. Obrońców Wybrzeże w dzielnicy Przymorze, tylko pięćset metrów od Parku Prezydenta Ronalda Reagana i półtora kilometra od plaży i Mola w Brzeźnie. To samo serce aglomeracji gdańskiej z doskonale rozwiniętą infrastrukturą, zapewniającą bardzo dobrą komunikację z całym Trójmiastem. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły i sklepy, a także biura.

Cztery Oceany wyróżnia nowoczesna i harmonijna architektura, wysoki standard wykonania mieszkań i części wspólnych oraz unikalny wystrój holi wejściowych poszczególnych budynków inspirowany paletą barw każdego z oceanów. Na szczególną uwagę zasługują elewacja południowa budynków wykonana z płyt alukobond zmieniająca swój kolor od niebieskiego po zielony w zależności od światła oraz obwodowe balkony na najwyższych kondygnacjach, które tworzą efekt fali na poziomie projektu całej inwestycji.

I etap inwestycji – Ocean Atlantycki został oddany do użytku w 2011 roku, wcześniej sprzedano w nim wszystkie 140 mieszkania o powierzchni od 30 do 158 mkw. II etap - Ocean Indyjski ze 186 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 mkw oddano do użytku w 2014 roku.

W III etapie - Oceanie Spokojnym wybudowano i sprzedano 190 mieszkań o powierzchni od 27 do 89 mkw. W czwartej wieży Oceanu Południowego, która stanowi ostatni etap inwestycji, znajdują się 192 mieszkania o powierzchni od 26 do 111 mkw. 

Każdy budynek Czterech Oceanów posiada recepcję, miejsca postojowe w podziemnych parkingach, place zabaw dla dzieci, lokale usługowe na parterze, a także komórki lokatorskie. Ogromnym atutem inwestycji są tarasy widokowe znajdujące na dachach budynków III i IV etapu do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Po skończeniu IV etapu Czterech Oceanów, BPi Polska, nie wyklucza realizacji kolejnych inwestycji w Trójmieście. Oficjalna uroczystość zakończenie inwestycji zaplanowana jest we wrześniu br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych