PARTNER PORTALU

Czwarty etap inwestycji KM Building tuż przed startem

Trzeci etap Rodzinnego Zakątka w podpoznańskim Bninie pnie się w górę. Kolejny etap ruszy jeszcze tej jesieni. Docelowo na osiedlu powstaną 234 domy w zabudowie szeregowej.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2015 13:47

Zakończenie trzeciego etapu zgodnie z harmonogramem prac planowane jest do końca drugiego kwartału 2016 r.

– Obecnie najbardziej zaawansowany jest drugi szeregowiec. Wykonujemy pokrycie dachowe, została zamontowana stolarka okienna. Za chwile rozpoczną się tu prace instalacyjne i zaraz za nimi tynki wewnętrzne. W trzecim szeregowcu są całkowicie postawione mury i ścianki działowe,  trwa montaż więźby dachowej – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. - Taka logistyka budowy jest oczywiście przemyślana i celowa. Każda ekipa branżowa ma przygotowany szeroki front robót dla siebie, co usprawnia proces budowy całego osiedla – dodaje.

Łącznie w ramach trzeciego etapu powstanie 31 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 70 i 86 mkw. Dodatkowo każdy dom posiada balkon i ogródek oraz podwyższony standard deweloperski. Ceny zaczynają się do 259 tys. zł. Z kolei domy w wariancie 86 mkw. to koszt 309 tys. zł. W przypadku standardu „pod klucz” cena za mkw. waha się pomiędzy 4,2 a 4,4 tys. zł.

Na osiedlu niedawno został także zakończony II etap inwestycji, w którego skład weszło 31 domów w zabudowie szeregowej. Jeszcze jesienią bieżącego roku ruszy budowa IV części Rodzinnego Zakątka. Jak zapowiada deweloper, będzie to największy etap Rodzinnego Zakątka. Dzięki niemu osiedle wzbogaci się o pawilon handlowy oraz przestronny plac zabaw. KM Building prawdopodobnie utrzyma kwotę za mkw. taką samą jak w przypadku III etapu. W przypadku standardu deweloperskiego cena za mkw. waha się pomiędzy 3,59 a 3,7 tys. zł. Domy można zakupić z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Obecnie KM Building realizuje dwie inwestycje – Rodzinny Zakątek w Bninie oraz Osiedle Słoneczne w Brodowie. Deweloper stawia głównie na domy w zabudowie szeregowej, ale buduje również bliźniaki i domy wolnostojące.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych