PARTNER PORTALU

Czyżewskiego 1: Nowy adres na mieszkaniowej mapie Krakowa

Budowana przez Convector Development inwestycja Czyżewskiego 1 obejmuje dwa, sześciokondygnacyjne budynki mieszkalno-usługowe z garażami podziemnymi, rozdzielone dziedzińcem.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 15:48

Całość tworzy dwa wnętrza urbanistyczne: o funkcji usługowej oraz rekreacyjno-wypoczynkowej, z placem zabaw, alejkami, ławkami i małą architekturą. Prestiżu inwestycji dodaje atrakcyjna, nowoczesna architektura, która znakomicie wpisuje się w dynamiczny charakter centrum Krakowa. Budynki charakteryzują się zróżnicowaną kolorystycznie elewacją, nieregularnymi balkonami, loggiami, tarasami oraz portfenetrami. Planowany termin realizacji inwestycji to czwarty kwartał 2017 r.

Mieszkańcy Czyżewskiego 1 mogą wybierać spośród około 200 lokali o powierzchni od 24,4 do 66,6 mkw. w układach od jednego do trzech pokoi.

Osiedle Czyżewskiego 1 powstaje w dzielnicy Łobzów, na północny-zachód od centrum Krakowa. Ta zurbanizowana część miasta charakteryzuje się bogatą infrastrukturą techniczną, handlową i komunikacyjną. Bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych a także stacji kolejowej Kraków-Łobzów, gwarantuje łatwy dojazd do najważniejszych punktów całej aglomeracji.

Mieszkańcy Czyżewskiego 1 będą mieć mają wiele ważnych punktów w zasięgu ręki: sklepy, lokale usługowe, przychodnię, przedszkole, szkoły podstawowe, pocztę, apteki, banki, klub fitness, a także bary i restauracje.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych