PARTNER PORTALU

Dąbrówki: Energooszczędne osiedle Graz Developer

Dąbrówki to szczecińskie osiedle energooszczędnych budynków z widokiem na dorzecze Odry i Jezioro Dąbie. Powstaje w dzielnicy Stołczyn, u zbiegu ulic: Księżnej Dąbrówki i Nad Odrą.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2016 16:08

W pierwszym etapie inwestycji Graz Developer zaplanował wzniesienie sześciu budynków mieszkalnych z cichobieżnymi windami hydraulicznymi i garażami w podziemiu budynku. W tym etapie, w budynku nr 1, każdy metr kwadratowy mieszkania z udziałem w działce oraz częściach wspólnych budynku kosztuje tylko 3444 zł. brutto. Do ceny zakupu doliczany jest jedynie koszt udziału w działce drogowej - 500 zł.

Do każdego z mieszkań przypisana jest indywidualna komórka lokatorska w cenie mieszkania. Deweloper zaplanował ponad 150 tymczasowych miejsc parkingowych. Zagospodarowanie przestrzeni wspólnej wpisane w naturalną rzeźbę terenu pozwoliło na zaprojektowanie dróg wewnętrznych, pieszojezdni oraz placu zabaw dla dzieci na dziedzińcu osiedla.

Wypoczynek i rekreację zapewni ścieżka sportowa wyposażona w nowoczesne urządzenia. Graz Developer stworzył też możliwość wyposażenia terenu osiedla w całodobowy monitoring.

W drugim etapie inwestycji zaplanowano rozbudowę infrastruktury osiedla. Osiedlowe przedszkole zapewni miejsce dla 60 maluchów. Zapewniono też miejsce pod sklep osiedlowy, piekarnię, przychodnię i lecznicę weterynaryjną.

Teren, na którym zlokalizowana jest inwestycja został objęty Lokalnym Programem Rewitalizacji Miasta Szczecina. Priorytetem władz Szczecina jest ożywienie tej części miasta.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych