PARTNER PORTALU

Dantex: mikro-mieszkania biznesowym strzałem w dziesiatkę

Mikro-mieszkania w europejskiej metropolii z olbrzymim zapotrzebowaniem na długo- i krótkoterminowy wynajem może być biznesowym strzałem w dziesiątkę - mówi Marek Roefler, prezes zarządu spółki Dantex.

Autor: HouseMarket.pl 25 września 2015 08:30

Dantex zapowiedział, że wprowadza na stołeczny rynek nową kategorię nieruchomości:  mikro-mieszkania. Od kilku tygodni trwa budowa i sprzedaż mieszkań w inwestycji Wolska Kwadrat na warszawskiej Woli.

- To nasza odpowiedź na od lat utrzymujące się zainteresowanie klientów małymi powierzchniami. Nasi nabywcy chętnie wybierają niewielkie mieszkania na cele inwestycyjne, bo ta opcja pomnażania kapitału jest bardziej zyskowna przy obecnych niskich stopach procentowych. Ponadto – co ważne – nieruchomości dodatkowo zyskują na wartości wraz z upływem czasu -  mówi Marek Roefler, prezes zarządu spółki Dantex. – Tego typu projekt w Warszawie, europejskiej metropolii odwiedzanej przez miliony turystów rocznie, z olbrzymim zapotrzebowaniem na długo- i krótkoterminowy wynajem może być biznesowym strzałem w dziesiątkę.

Oferta firmy Dantex obejmuje w pierwszej fazie 80 mikro-mieszkań o powierzchni od 14 mkw. do 31 mkw. wykończonych „pod klucz” w pełni wyposażonych m.in. w sprzęt RTV i AGD oraz meble.

 – Wybraliśmy profesjonalnego operatora, firmę City Service, która od niemal 20 lat świadczy usługi w Europie Środkowo-Wschodniej i Hiszpanii. Spółka oferuje klientom pięcioletnią umowę z gwarantowaną stopą zwrotu na poziomie 7 proc. rocznie, co sprawia, że proces najmu jest dla właściciela mikro-mieszkania praktycznie bezobsługowy  – mówi Marek Roefler.

Operator pokrywa wszelkie koszty funkcjonowania łącznie z ubezpieczeniem, itp. Deweloper planuje zakończyć inwestycję na przełomie 2016 i 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych