PARTNER PORTALU

Dantex: mikromieszkania bastionem dla inwestorów

Inwestycja w nieruchomości stała się alternatywnym bastionem zabezpieczającym oszczędności - mówi Marek Roefler, prezes firmy Dantex.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 09:06

Mikromieszkania  to odpowiedź na zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości. - Ten wątek przewijał się podczas sprzedaży innych naszych projektów mieszkaniowych - mówi Marek Roefler, prezes firmy Dantex. - W obliczu niskich stóp depozytowych w bankach, niskich stóp zwrotu z funduszy czy zerowych czy minusowych zwrotów z giełdy, inwestycja w nieruchomości stała się alternatywnym bastionem zabezpieczającym oszczędności.

Od kilku miesięcy trwa budowa i sprzedaż mieszkań w inwestycji Wolska Kwadrat na warszawskiej Woli. Dantex przygotowywał projekt mikromieszkań przez półtora roku. - Inwestor, poza wzrostem wartości nieruchomości, uzyskuje znaczną stopę zwrotu. Nasz operator zaoferował 7 proc. przez pięć lat - mówi prezes Roefler. - Po pięciu latach właściciel mieszkania odzyskuje 35 proc. zainwestowanego kapitału. Operator pokrywa też wszelkie koszty utrzymania nieruchomości.

Oferta firmy Dantex obejmuje w pierwszej fazie 80 mikromieszkań o powierzchni od 14 mkw. do 31 mkw. wykończonych „pod klucz” w pełni wyposażonych m.in. w sprzęt RTV i AGD oraz meble.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych