PARTNER PORTALU

Dębowe Wzgórze. Nowoczesna dzielnica mieszkaniowa

Realizowane przez spółkę Heutnik Poland osiedle Dębowe Wzgórze powstaje w Grudziądzu. Projekt jest starannie wykończony oraz optymalnie zaaranżowany.

Autor: HouseMarket.pl 15 kwietnia 2017 10:15

Dębowe Wzgórze jest nowoczesną dzielnicą mieszkaniową wraz ze wszystkimi udogodnieniami, jakich życzą sobie mieszkańcy. Osiedle będzie składało się z różnego rodzaju domów jednorodzinnych i bliźniaków w zabudowie szeregowej, domów wolnostojących oraz kilku apartamentowców. Projekt będzie realizowany stopniowo przez kilka lat.

Kolejny etap budowy osiedla obejmuje dziewięć budynków w zabudowie szeregowej, z których wyodrębnione są samodzielne lokale mieszkalne. W ofercie są dwa rodzaje mieszkań. Te na parterze są z garażem i własnym ogrodem. Powierzchnia mieszkania to ok. 63 mkw. Na etapie budowy istnieje dodatkowo możliwość rozbudowy mieszkania o kolejny pokój.

Mieszkania dwupoziomowe to także lokale z garażami oraz przestronnymi tarasami. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 97 mkw. Garaże w obu typach mieszkań mają jednakową powierzchnię 16,99 mkw. i są garażami wyodrębnionymi dla poszczególnego mieszkania.

Domy wykonane są w technologii muru trójwarstwowego, z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Są niepodpiwniczone, posiadają dwie kondygnacje, całość zamyka solidna konstrukcja dachu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych