PARTNER PORTALU

Dewelopart ruszył z budową Vicolo

Na budowie Vicolo trwają prace ziemne i przy fundamentach. Realizowana przez Dewelopart inwestycja powstaje na wrocławskich Maślicach, przy Alei Śliwowej 11 – 11d.

Autor: HouseMarket.pl 07 kwietnia 2017 12:22

Trzykondygnacyjny budynek pomieści 56 mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych, o metrażu od 22 mkw. do 69 mkw. Wszystkie z balkonami lub ogrodzonymi ogródkami. W każdej klatce schodowej na kondygnacji znajdą się trzy, maksymalnie cztery mieszkania. W ofercie są lokale: jednopokojowe w cenie od 154 tys. zł, dwupokojowe od 228 tys. zł, trzypokojowe od 247 tys. zł i czteropokojowe od 338 tys. zł.

Do dyspozycji mieszkańców deweloper odda komórki lokatorskie oraz miejsca postojowych w garażu podziemnym. Wjazd do garażu będzie podgrzewany. Deweloper zbuduje również nową drogę dojazdową do inwestycji. Planowany termin zakończenia inwestycji to lipiec 2018 r.

Vicolo jest doskonale skomunikowane z centrum. W pobliżu znajduje się Autostradowa Obwodnica Wrocławia oraz przystanek szybkiego tramwaju przy Stadionie Miejskim. W sąsiedztwie powstał nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny z terenami rekreacyjno-sportowymi. W dalszym sąsiedztwie znajduje się Nowy Szpital Wojewódzki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych