PARTNER PORTALU

Deweloper biurowy wchodzi w segment domów

TPS Reapolis specjalizuje się w budowie i wynajmie biurowców klasy A i B, dużych i małych serwerowni, hal magazynowych, obiektów mieszkaniowych oraz aranżacji wnętrz komercyjnych. Teraz rozpoczyna budowę domów jednorodzinnych.

Autor: housemarket.pl 27 marca 2015 10:06

Projekt Obotrycka to kameralne domy w zabudowie bliźniaczej powstające – jak informuje deweloper – w geograficznym środku Trójmiasta, który wytyczony został przez studentów Politechniki Gdańskiej w 2013 roku.

- Domy położone będą przy ul. Obotryckiej, w drugiej linii zabudowy od ul. Generała Bora Komorowskiego w Gdańsku, w połowie drogi między jelitkowską plażą, a Parkiem Oliwskim. Lokalizacja zapewnia spokój, a jednocześnie dostęp do śródmiejskiej infrastruktury i komunikacji – mówi Aleksandra Nowakowska, kierownik biura sprzedaży w TPS Reapolis.

Osiedle to zespół czterech domów dwurodzinnych, czyli łącznie osiem lokali mieszkalnych o powierzchni między 137 mkw. a 210 mkw. Domy posiadać będą własne ogródki i tarasy oraz garaże dla dwóch samochodów.

- Obotrycka zaprojektowana została, jako osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Architektura wyróżniać się będzie dużymi przeszkleniami oraz elementami wykończeniowymi wysokiej jakości – podsumowuje Aleksandra Nowakowska.

Domy oferowane będą w standardzie deweloperskim, uzupełnionym o elementy podnoszące komfort użytkowania tj.: instalacja do kominka w części dziennej, ogrzewanie podłogowe wodne w salonie, kuchni i jadalni na parterze oraz w łazience na piętrze, duże przeszklenia, okna witrynowe i przesuwne drzwi balkonowe w salonie.

Powierzchnia działek, na których położone będą domy kształtuje się w przedziale od 505 mkw. do 713 mkw. Planowany termin zakończenia realizacji to styczeń 2016 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych