PARTNER PORTALU

Deweloper buduje w Warszawie osiedle na 3 tys. mieszkań

Na 70 tys. mkw. J.W. Construction wybuduje osiedle na 3 tys. mieszkań wraz z prywatnym parkiem. To największa inwestycja mieszkaniowa spółki i zarazem jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w stolicy.

Autor: Housemarket.pl 22 kwietnia 2015 10:46

Bliska Wola to obecnie sztandarowa inwestycja J.W. Construction Holding S.A. zlokalizowana przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do lokali usługowo-handlowych, przedszkola jak i terenów sportowo-rekreacyjnych umiejscowionych na terenie osiedla.

Inwestycja zostanie zrealizowana w pięciu etapach. Od strony ruchliwych ulic Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia osiedle będzie osłonięte "parawanem" z wysokich biurowców. W sumie osiedle będzie liczyć ponad 3 tys. mieszkań, biura i usługi na terenie osiedla będą mieć powierzchnię aż  70 tys. mkw.

W pierwszym etapie powstanie ośmiopiętrowy budynek ze 153 atrakcyjnie rozplanowanymi mieszkaniami o powierzchniach od 26,59 do 121 mkw.w cenie 6,2-8,36 tys. zł/mkw.

Powierzchnia mieszkań powstających w drugim etapie osiedla waha się od 29 do 87 mkw. Minimalna cena za mkw. wynosi 7 tys. zł/mkw, maksymalna - 8,2 tys. zł/mkw.

Projekt autorstwa biura architektonicznego BAU stawia na nowoczesność i funkcjonalność. Duże drewniane okna, obszerne balkony i tarasy oraz pokaźne przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości. Osiedle zostało zaprojektowanie nie tylko z myślą o wygodzie mieszkańców, ale również w trosce o środowisko. Na niespotykaną do tej pory na rynku skalę wkomponowano w projekt osiedla tereny zielone oraz infrastruktura sportu i rozrywki prywatny park ze stawem w sezonie zimowym zamienianym w lodowisko, boisko, place zabaw i sportowe, wyposażone w stoły do tenisa i gry w piłkarzyki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych