PARTNER PORTALU

Dewi Inwest ogłasza promocje na swoich osiedlach

Ogłoszone przez dewelopera promocje obowiązują do końca listopada 2015 r. Dotyczą krakowskich: Osiedla pod Olchami i Zakątka Kokotów oraz Osiedla Rzeplin w Skale.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2015 10:16

Na Osiedlu pod Olchami deweloper oferuje domy o powierzchni 100 mkw. z ogródkiem za 439 tys. zł zamiast 529 tys. zł. Dom i działka będą mieć oddzielną księgę wieczystą. Parter domu liczy 45 mkw., piętro: 43 mkw., a poddasze: 14 mkw. Deweloper oferuje możliwość wykończenia domu w różnych standardach pod klucz.

Osiedle pod Olchami składa się z 12 domów dwupoziomowych, w tym sześć domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych przy ulicy Hoyera w dzielnicy Stary Biezanów w Krakowie. Do każdego segmentu przynależeć będzie ok. trzech arów działki, wspólny udział w drodze, a także dwa miejsca parkingowe.

Na osiedlu Zakątek Kokotów Dewi Inwest przecenia mieszkanie na parterze o powierzchni 82,24 mkw. Do końca listopada 2015 r. jego cena wynosi 319 tys. zł, zamiast 339 tys. zł. Zakątek Kokotów to dwa domy jednorodzinne dwulokalowe w Kokotowie, przy ul. Gajsko, przecznicy od ul. Kokotowskiej. Osiedle położone jest na ogrodzonej dwunastoarowej działce, po podziale po ok. sześć arów pod dom.

Z kolei na Osiedlu Rzeplin w małopolskiej gminie Skała promocja dotyczy budynku nr 137. Cena wynosi 410 tys. zł za segment. W grudniu wzrośnie do 449 tys. zł. Jest to budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa wynosi 169 mkw., a całkowita 220 mkw. Działka liczy 524 mkw. Do tego dochodzi udział w drodze wewnętrznej. Ściany wymurowane są z pustaka silikarowego docieplone styropianem 14 cm grubości.

Budynek posiada kanalizację miejską i jest już odebrany przez nadzór budowlany. Można się w nim już meldować.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych