PARTNER PORTALU

Dex Developer buduje Ogrody Kwiatowe II w Lubinie

Osiedle Ogrody Kwiatowe II usytuowane jest przy ulicy Kwiatowej w Lubinie. W trzypiętrowym budynku znajdzie się łącznie 56 mieszkań, o najbardziej poszukiwanych metrażach - od 29 do 87 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 24 lutego 2016 16:31

Pierwszy etap osiedla to budynek mieszkalny opracowany z myślą o jak najlepszym naturalnym doświetleniu mieszkań. W trzypiętrowym obiekcie znajdzie się łącznie 56 mieszkań, o najbardziej poszukiwanych metrażach - od 29 do 87 mkw.

W strukturze przeważają mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe – każde z możliwością wydzielenia kuchni. Wszystkie posiadają przestronne balkony, natomiast do tych znajdujących się na parterze przynależeć będą dodatkowo tarasy.

Pod każdym budynkiem powstanie garaż podziemny połączony z częścią mieszkalną cichobieżnymi windami. Dodatkowe udogodnienia to monitoring oraz rolety zewnętrzne w oknach należących do lokali znajdujących się na parterze. Do dyspozycji przyszłych lokatorów będą m.in. pomieszczenia przeznaczone na przechowywanie wózków dziecięcych i rowerów, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe zlokalizowane w podziemnej hali garażowej.

Na terenie wspólnym dla dwóch budynków znajdzie się plac zabaw dla dzieci wraz ze starannie dobraną zielenią i małą architekturą. Deweloper zadbał m.in. o detale, takie jak: drewniane materiały na elewacji, okna na wysokość całej kondygnacji i duże przeszklone balkony.

Ponadto wszystkie mieszkania wyposażono w antywłamaniowe drzwi wejściowe. Brama garażowa sterowana ma być automatycznie za pomocą pilota. Planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2016 r.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych