PARTNER PORTALU

Dni inwestora w aparthotelach Wola Invest i Jerozolimskie Invest

Rosnąca wśród inwestorów popularność nieruchomości z gwarancją zysku potwierdza, że inwestycja w apartamenty na wynajem, to obecnie najbezpieczniejszy sposób na lokatę kapitału.

Autor: HouseMarket.pl 12 maja 2016 11:37

W dniach 14-15 maja przy Al. Prymasa Tysiąclecia na terenie Bliskiej Woli odbędą się organizowane przez J.W.Construction dni inwestora dotyczące sieci aparthoteli Wola i Jerozolimskie Invest.

Dni inwestora to doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy wiedzą najlepiej, że nieruchomości są ważnym elementem rynku kapitałowego, a inwestowanie w nie własnych oszczędności przynosi pewny zysk.

– Inwestycja w apartamenty w Wola Invest czy Jerozolimskie Invest to z całą pewnością bezpieczna i dochodowa inwestycja. Posiadając na własność mieszkanie w aparthotelu można je przekazać w ręce operatora w celu wygenerowania zysków. J.W. Construction w ramach usługi zapewnia stopę zwrotu odpowiednio 5 proc. i 7 proc. w skali roku, a także w przypadku apartamentów na Woli podział zysku, który przewyższa tę wartość – 50 proc. na 50 proc. Ponadto umowę z klientem zawieramy na 10 lat, co oznacza przepływy finansowe przez ten okres – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

Sieć aparthoteli Wola Invest i Jerozolimskie Invest to prestiżowe i komfortowe apartamenty położone w doskonałych lokalizacjach. Klimatyzowane i urządzone w najwyższym standardzie apartamenty jedno i dwupokojowe o powierzchni od 21 do 65 mkw. posiadają przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz balkon.

Ceny lokali rozpoczynają się już od 7 tys. zł netto za mkw. W ofercie znajdują się również powierzchnie biurowe i magazynowe oraz lokale usługowe. Apartamenty zostaną objęte serwisem 5-gwiazdkowego hotelu, co zapewni klientom nieosiągalny gdzie indziej komfort życia. Obiekt będzie posiadał całodobową recepcję oraz liczne udogodnienia, m.in. concierge oraz room-service, które zagwarantują spokój i wygodę najemcom. Do dyspozycji gości będą również miejsca garażowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych