PARTNER PORTALU

Dni Otwarte w Alpha Parku

Wizyta na placu budowy to doskonała okazja, aby zobaczyć postępy prac przy inwestycji, ocenić rozkład czy możliwość urządzenia przyszłego mieszkania oraz podpytać specjalistę o wszystkie nurtujące kwestie. Taką szansa pojawi się podczas październikowych Dni Otwartych na osiedlu Alpha Park na warszawskim Ursusie.

Autor: housemarket.pl 20 października 2017 15:48

- Chociaż wejście na teren budowy, na którym powstaje np. osiedle mieszkaniowe jest możliwe dla przyszłych lokatorów, taka wizyta wiąże się też z różnymi obostrzeniami. Przede wszystkim konieczna jest zgoda kierownika budowy, który odpowiada za stan bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy. Zawsze więc współpracujemy z nim organizując tego typu wydarzenia. Na teren, na którym odbywają się prace zawsze wchodzimy razem z kierownikiem lub inżynierem. Specjalista przed wejściem instruuje naszych klientów w zakresie zachowania środków ostrożności – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED-Real Estate Development.

Oprócz zgody kierownika budowy istotny jest też m.in. odpowiedni ubiór. Osoby planujące wejście na teren inwestycji zostaną poinstruowane o konieczności założenia ochronnej kamizelki oraz kasku – te elementy ochronne zostaną przekazane przez dewelopera. Ważne jest założenie krytych butów na płaskiej podeszwie, najlepiej o antypoślizgowym podbiciu. Warto również pamiętać o warunkach panujących na budowie i przygotować się na to, że garderoba, którą ubierzemy na siebie tego dnia może lekko się pobrudzić, np. od pyłu czy błota.

W trosce o bezpieczeństwo na teren budowy wpuszczane są jedynie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Niektórzy deweloperzy wymagają dodatkowo podpisania specjalnego oświadczenia potwierdzającego, że odwiedzający zapoznał się z zagrożeniami wynikającymi z wejścia na budowę.

Dni Otwarte w Alpha Parku. 

20 i 21 października (piątek, 20.10 w godz. 10.00-15.00 i sobota, 21.10 w godz. 10.00-14.00) oraz 27 i 28 października (piątek, 27.10 w godz. 10.00-15.00 i sobota, 28.10 w godz. 10.00-14.00). 

W tych dniach odwiedzający oprócz możliwości skorzystania z wyjątkowych rabatów cenowych czy rozmowy z ekspertami będą mieli okazję wejść na teren budowy by zobaczyć, jak realizowane są budynki B i C. Dodatkowo, przez cały czas trwania Dni Otwartych, do dyspozycji uczestników będą doradcy oraz ekspert finansowy, który przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych