PARTNER PORTALU

Dni otwarte w Kwiatowej Równinie w Krakowie

Grupa Deweloperska GEO zaplanowała dni otwarte w krakowskiej inwestycji Kwiatowa Równina. 28 i 29 listopada przy ulicy Pękowickiej 37b/7, będzie można obejrzeć mieszkanie pokazowe, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2015 15:57

Kwiatowa Równina to kameralny kompleks, powstający w dzielnicy Prądnik Biały.  Docelowo będą to cztery trzypiętrowe budynki. Obecnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji, czyli obiekty C1 i C2, które mają być oddane do użytku w pierwszym kwartale 2016 roku. Łącznie znajdzie się w nich 68 mieszkań, obecnie dostępnych jest 57 lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o powierzchni od 27,79 do 81,35 mkw. Ceny rozpoczynają się od 5898 zł za metr. Podczas weekendowych dni otwartych, w godzinach 10-15 będzie można wejść na budowę i zobaczyć postęp prac, a także obejrzeć mieszkanie pokazowe. Przedstawiciele GEO przedstawią plany budynków, pokażą wizualizacje obiektu, a także odpowiedzą na pytania klientów, związane na przykład z wykończeniem wnętrz.

W trosce o czas i wygodę klientów GEO współpracuje z firmą redNet Dom, która oferuje cztery programy wykończenia. Dla gości odwiedzających Kwiatową Równinę zaplanowano także poczęstunek oraz specjalną promocję, w ramach której można wygrać aparat fotograficzny. Taką szansę będą miały osoby, które w trakcie dni otwartych zdecydują się na zakup mieszkania i złożą zamówienie.

- Kwiatowa Równina to osiedle dla ceniących dwie skrajności. Z jednej strony kameralność, otoczenie natury i ciszę, a z drugiej bliskość centrum miasta –Teren, na którym tworzymy osiedle, charakteryzuje niska i mało intensywna zabudowa, a także liczne tereny zielone. Jest to zatem miejsce idealne dla spokojnego i wygodnego życia. Jednocześnie wystarczy zaledwie 15 minut, by znaleźć się na Rynku Starego Miasta – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEO.

Mieszkania mają ustawne pokoje. Uzupełnia je oddzielna kuchnia, którą można otworzyć na salon. W lokalach 2-,3- i 4-pokojowych można wygospodarować dodatkowe pomieszczenie. Każdy lokal ma balkon, a mieszkańcy będą mogli korzystać z komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych