PARTNER PORTALU

Dobiega końca budowa trzeciego etapu osiedla Nowe Ogrody

Do końca bieżącego roku zostaną ukończone wszystkie prace związane z III etapem osiedla Nowe Ogrody. Łącznie w budowanym etapie zaaranżowano 107 mieszkań, 6 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową.

Autor: housemarket.pl 20 października 2017 11:13

Nowe Ogrody sukcesywnie zmieniają się i pięknieją w oczach. Elewacja trzeciego budynku jest już gotowa, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca. Budowa zgodnie z harmonogramem zakończy się w IV kwartale bieżącego roku.

– Widok III etapu już cieszy, generalny wykonawca aktualnie zajmuje się wykończeniem mieszkań oraz ostatnich elementów części wspólnych – na ukończeniu są chodniki i oświetlenie na dziedzińcu oraz plac zabaw, by nadać przyjemny klimat osiedlu – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

III etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek z dwoma dominantami. W projekcie przewidziano 107 mieszkań oraz 6 lokali usługowo-handlowych. Powstaną również komórki lokatorskie oraz wspólna podziemna hala garażowa. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. W sprzedaży dostępne są jeszcze dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Ich powierzchnia waha się od 43 do 78 mkw. Cena rozpoczyna się już od 5 900 zł brutto za mkw.

- Przygotowaliśmy również specjalny 7 % rabat dla osób, które zdecydują się na zakop mieszkania powyżej 70 mkw. – zaznacza Marlena Zapalska

Do tej pory na osiedlu przy ul. Meissnera 2 deweloper zakończył z sukcesem dwa etapy. W ramach I etapu, w ręce najemców, przekazano 73 mieszkania oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Natomiast II etap wzbogacił inwestycję o kolejnych 86 mieszkań. – Aktualnie trwa specjalna promocja, w której zainteresowani kupując mieszkanie z II etapu o powierzchni powyżej 59 m.kw. otrzymują miejsce postojowe gratis – podkreśla Marlena Zapalska.

Inwestor Proxin Ogrody ruszył również ze sprzedażą IV etapu. W ramach inwestycji przygotowano 104 mieszkania, dwa lokale usługowo-handlowe oraz podziemną halę garażową.

– Planowany termin realizacji projektu to IV kwartał 2019 roku – dodaje Marlena Zapalska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych