PARTNER PORTALU

Dolnośląskie Inwestycje ruszają z budową 168 mikroapartamentów

Rusza budowa drugiego etapu inwestycji Starter. W nowym budynku powstanie 168 mikroapartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 26 czerwca 2015 10:47

Kompleks nowoczesnych mikroapartamentów Starter powstaje u zbiegu pl. Grunwaldzkiego
i Wybrzeża Wyspiańskiego we Wrocławiu. W projekcie spółki Dolnośląskie Inwestycje znajdzie się 168 mikroapartamentów wykończonych, podobnie jak w przypadku Starter I, w standardzie „pod klucz”, każdy z aneksem kuchennym i łazienką.

— Co bardzo ważne, nowo budowany kompleks będzie posiadał także szeroką infrastrukturę usługową. Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze studia fitness, restauracji, klubokawiarni czy delikatesów spożywczych. W budynku znajdzie się także, wypożyczalnia samochodów elektrycznych i wielostanowiskowy garaż podziemny – wylicza Dariusz Wilczewski, prezes spółki Dolnośląskie Inwestycje. - Starter II to także budownictwo w duchu zrównoważonego rozwoju i życie w zgodzie ze środowiskiem. Dlatego na siódmym piętrze powstanie zielony taras dostępny dla wszystkich mieszkańców. Zarówno w pierwszym jak i już na drugim etapie inwestycji Starter, lokale sprzedają się niemalże na pniu. Sprzedaż w Starterze II rozpoczęła się pod koniec zeszłego roku, a do dzisiaj sprzedanych zostało ponad 40 procent mikroapartamentów.

Funkcjonalne, designerskie i świetnie zlokalizowane mikroapartamenty, okazały się idealnym rozwiązaniem zarówno dla studentów szukających własnego „M”, jak i dla inwestorów, którzy kupowali je w Starterze na wynajem. 

Zakończenie prac przy budowie obiektu planowane jest na jesień 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych