PARTNER PORTALU

Dom Development finalizuje drugi etap inwestycji na Tarchominie

Dom Development rozpoczął przekazania mieszkań w drugim etapie inwestycji Palladium na Tarchominie.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2015 11:47

Palladium usytuowane jest przy ul. Elżbiety Barszczewskiej w zielonej części warszawskiego Tarchomina. W ramach drugiego etapu do użytku oddanych zostanie 245 mieszkań o powierzchni 31-71 mkw. Przedział cenowy oddawanych do użytku mieszkań kształtuje się od 5,1 tys. zł do 6,94 tys. zł/mkw. Lokale są także sprzedawane w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Łącznie na osiedlu planowana jest budowa około 870 mieszkań, w trzech etapach.

- Kolejny etap inwestycji w filmowym stylu, na terenie Palladium, planujemy w tym roku. Na warszawskim Tarchominie jesteśmy obecni od 1998 roku. Z przyjemnością obserwujemy rozwój tego rejonu Warszawy i aktywnie uczestniczmy w jego rozbudowie – mówi Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development.

Najmniejsze spośród przekazanych w II etapie lokali to mieszkania jednopokojowe o powierzchni 31 mkw., natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw. Osiedle Palladium tworzą nowoczesne budynki w wysokości od 2 do 7 pięter, w których zaprojektowano szeroką gamę przestronnych, łatwych do aranżacji mieszkań. Dodatkowym atutem osiedla są atrakcyjny dziedziniec rekreacyjny z nowoczesną małą architekturą i własne ogródki.

Na terenie budynków drugiego etapu Palladium znajduje się 1-poziomowa hala garażowa, do której zjeżdżają windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Autorem projektu osiedla Palladium jest pracownia Dan Projekt, natomiast generalnym wykonawcą etapu II była firma Kalter.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych