PARTNER PORTALU

Dom Development rozpoczął sprzedaż ostatniego etapu Moderny

Osiedle Moderna powstaje w dzielnicy Targówek, u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej. W ostatnim etapie budowy inwestycji zaplanowano 187 lokali. Łącznie na osiedlu powstanie 741 lokali. Nazwa Moderna nawiązuje do charakterystycznego nowoczesnego stylu w jakim zaprojektowane zostało osiedle.

Autor: HouseMarket.pl 12 kwietnia 2017 13:07

Autorem projektu trzeciego etapu inwestycji jest pracownia Mąka Sojka Architekci.

Osiedle Moderna będą stanowić budynki wielorodzinne realizowane w czterech etapach. W ostatnim etapie powstaną trzy budynki, o wysokości od trzech do jedenastu pięter ze 163 mieszkaniami o metrażach od 33,9 do 134,6 mkw. oraz 24 lokalami usługowymi. Ceny za mieszkania kształtują się w przedziale od 6400 do 7950 zł za mkw. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań trzeciego etapu to październik 2018 roku.

Każde mieszkanie będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze – przydomowe ogródki w cenie mieszkania. Z części mieszkań będzie roztaczać się widok na malowniczy las bródnowski i panoramę miasta. Dla mieszkańców trzeciego etapu Osiedla Moderna przewidziano 184 miejsca garażowe. Cena miejsca standardowego to 29 tys. zł, a miejsca ze schowkiem: 33 tys. zł. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie 12 tys. zł. Osiedle Moderna zaoferuje łącznie – w czterech etapach – 741 lokali, w tym przestronne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 31 do 134,6 mkw.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość skorzystania z czterech pakietów wykończeniowych. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania pod klucz.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zieloną promenadę, która przebiega przez środek osiedla i w naturalny sposób będzie łączyć sąsiadujący teren zielony z częściami wspólnymi osiedla. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw. Osiedle Moderna będzie sąsiadować od wschodniej strony z Lasem Bródnowskim, od zachodniej z Kanałem Bródnowskim i osiedlem domów jednorodzinnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych