PARTNER PORTALU

Dom Development ruszył ze sprzedażą mieszkań na Mokotowie

Deweloper wybuduje 319 mieszkań i apartamentów na warszawskim Mokotowie. Największe będą liczyć nawet 145 mkw. Znakiem rozpoznawalnym inwestycji będzie specjalnie zaprojektowany mural hiszpańskiego artysty Kenora.

Autor: housemarket.pl 11 maja 2015 10:12

Dom Development rozpoczyna sprzedaż kolejnej nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie – Studio Mokotów, powstającej przy ul. Garażowej 7 w rejonie ul. Woronicza i Domaniewskiej, w pobliżu siedziby Telewizji Polskiej i Galerii Mokotów.

Studio Mokotów będą stanowić cztery 8-pietrowe budynki, w których znajdą się mieszkania i apartamenty. Inwestycję wyróżni przemyślanie zaprojektowana przestrzeń wspólna dla mieszkańców: przestronne hole, garaż podziemny, zielony dziedziniec z alejkami i małą architekturą oraz lokale usługowe na parterze. Cechą szczególną Studio Mokotów, widoczną zarówno na jasnych elewacjach budynków, jak i w częściach wspólnych inwestycji, będzie kolorowy mural, specjalnie zaprojektowany dla Dom Development przez hiszpańskiego artystę Kenora.

- Mokotów jest szczególną dla nas dzielnicą. Ma swój odrębny, ukształtowany przez lata charakter. Skupia ludzi dynamicznych, otwartych i chcących być blisko najważniejszych wydarzeń. Planując naszą nową mokotowską inwestycję – Studio Mokotów, staraliśmy się zachować, a nawet podkreślić te cechy. Projektując mieszkania przyszłych mieszkańców skupiliśmy się przede wszystkim na tym, by były wygodne, funkcjonalne i nowoczesne. Wykorzystując natomiast projekt znanego hiszpańskiego artysty Kenora chcieliśmy nadać temu miejscu aurę niepowtarzalności i niebanalności, którą w naszej opinii docenią przyszli mieszkańcy Studio Mokotów – powiedział Jarosław Szanajca, prezes Dom Development S.A.

Studio Mokotów zostało zaprojektowane przez pracownię projektową FS&P Arcus, a głównym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kw. 2016 roku.

Nowa inwestycja Dom Development oferuje 319 mieszkań i apartamentów oraz 10 lokali usługowych, zlokalizowanych od strony ul. Garażowej i Magazynowej. W ofercie znajdą się zarówno wygodne 1-pokojowe studia o powierzchni od 32 mkw., jak i przestronne 2, 3, 4 i 5-pokojowe apartamenty o powierzchni do 145 mkw. Część oferty będą stanowić najpopularniejsze wśród inwestorów, mieszkania 2-pokojowe z funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń. W mieszkaniach zaplanowano obszerne przeszklenia, szczególnie w oknach balkonowych w pokojach dziennych, które zapewnią dobre doświetlenie pomieszczeń. Ceny mieszkań i apartamentów wahają się w granicach 7,2 do 12 tys. zł/mkw. W garażach podziemnych zaprojektowano miejsca parkingowe w cenie 32 tys. zł oraz miejsca parkingowe ze schowkiem w cenie 37 tys. zł. Mieszkańcy będą mieli również możliwość wykupienia komórki lokatorskiej – będzie ich 88 w cenie 12 tys. zł.

W nowej mokotowskiej inwestycji deweloper proponuje przyszłym mieszkańcom cztery warianty wykończenia, w zależności od preferencji i zasobności portfela – „Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

W samej inwestycji znajdzie się wewnętrzny dziedziniec z nowocześnie zaprojektowaną zielenią, skwerami i ławeczkami oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Wewnątrz osiedla znajdą się również ogródki przynależne do mieszkań na parterach. Zieleń, przestrzeń oraz cisza zapewni relaks i odpoczynek, a poczucie bezpieczeństwa zagwarantuje zastosowany przy wejściach głównych system kontroli.

Urząd Dzielnicy planuje szeroko zakrojoną rewitalizację tej części Mokotowa. Studio Mokotów wpisuje się w nowoczesny trend zmiany okolicy w nowoczesną i tętniącą życiem. W bezpośredniej okolicy inwestycji znajdują się liczne puby, restauracje i kawiarnie, kluby fitness, Galeria Mokotów, ale także liczne parki, tereny zielone i ścieżki rowerowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych