PARTNER PORTALU

Dom Development wraca na plac budowy Osiedla pod Różami

Dom Development wprowadza do sprzedaży i rozpoczyna budowę trzeciego etapu Osiedla Pod Różami. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Włodarzewskiej 66, w zielonej i bliskiej centrum Warszawy dzielnicy Ochota.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2016 14:58

Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie jednego z największych warszawskich parków – Parku Szczęśliwickiego. W kolejnym etapie Osiedla Pod Różami powstanie 50 lokali (47 mieszkań i trzy lokale usługowe). Planowane oddanie do użytku inwestycji to IV kwartał 2017 r.

Nazwa Osiedla Pod Różami nawiązuje do nietuzinkowej historii miejsca – istniejącej wcześniej na tym terenie plantacji dzikiej róży, prowadzonej przez twórcę instytutu upowszechniającego wiedzę na temat dobroczynnych właściwości róż owocowych.

To kolejny w tym rejonie projekt Dom Development w ciągu ostatnich trzech lat, po Willi na Harfowej oraz dwóch poprzednich etapach Osiedla Pod Różami.

Osiedle Pod Różami to kameralna i nowoczesna inwestycja, bardzo dobrze wkomponowana w otaczającą przyrodę i architekturę warszawskiej Ochoty. Zostało ono zaprojektowane tak, by stworzyć kameralne przestrzenie, z dziedzińcami wypełnionymi kwitnącymi kwiatami i krzewami dzikiej róży.

Proste bryły budynków podkreślone zostaną ciepłą kolorystyką elewacji, uzupełnioną wzbogacającymi fasadę elementami ceglanymi. Każde z mieszkań na piętrze będzie posiadać balkon, przestronną loggię lub taras. Przy mieszkaniach zlokalizowanych na parterze zaprojektowano własne przydomowe ogródki. Bezpieczeństwo na osiedlu zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona.

Osiedle będzie składało się z 47 mieszkań i jednego lokalu usługowego. Najmniejsze mieszkanie to lokal dwupokojowy o powierzchni 50 mkw., natomiast największe to pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 134 mkw. Przedział cenowy mieszkań kształtuje się od 8300 do 10 900 zł/mkw.

Kontynuując „różane tradycje” miejsca, Dom Development zadbał o aranżację wewnętrznego terenu osiedla z wykorzystaniem kwiatów dzikiej róży. Specjalnie dobrane kwiaty, krzewy i drzewa stworzą przyjazny klimat osiedla i wspaniałe miejsce do odpoczynku. Z myślą o najmłodszych zaprojektowano kameralne miejsce zabaw.

W III etapie osiedla znajdzie się jednopoziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżać mieszkańcy bezpośrednio z pięter mieszkalnych.

- Osiedle powstało na terenie dawnej plantacji dzikiej róży. Zależało nam na tym, aby zachować elementy historii miejsca, dlatego mieszkańcom w ciepłych miesiącach roku towarzyszyć będą kwitnące na dziedzińcach osiedla róże. To kolejny projekt Dom Development w tym rejonie dzielnicy Ochota w ciągu ostatnich trzech lat, po Willi na Harfowej oraz dwóch poprzednich etapach Osiedla Pod Różami. Spodziewamy się, że III etap Osiedla Pod Różami będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem klientów jak nasze poprzednie projekty w tym rejonie – powiedział Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych