PARTNER PORTALU

Dom pod Wilgą: Ceniony adres na mapie Krakowa

Kompleks mieszkaniowy Echo Investment – Dom Pod Wilgą obejmować będzie łącznie ponad 300 mieszkań. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 112 lokali o powierzchni od 36 do 104 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2016 11:46

Dom pod Wilgą powstaje w Krakowie przy ulicy Spiskiej/Przedwiośnie. Każde mieszkanie posiadać będzie taras lub balkon, a lokale na parterze – ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano wygodny, podziemny parking.

Dom Pod Wilgą to także przyjazna i ciekawa mała architektura: wewnętrzny skwer, wygodne ławki, duży plac zabaw i stojaki rowerowe przy klatkach schodowych wyposażonych w wideo domofony.

O bezpieczeństwo zadba całodobowa ochrona. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31 lipca 2017 r. Przeniesienie własności – do 31 listopada 2017 r.

Dom pod Wilgą na Starym Podgórzu

Stare Podgórze to dzielnica Krakowa, która cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swój urok i kulturalne aspiracje. Pod względem atrakcyjności i atmosfery rejon ten szybko zyskuje rangę, jaką od dłuższego czasu posiada krakowski Kazimierz. Dzięki rewitalizacji trwającej na Starym Podgórzu od kilku lat, dobrej komunikacji i infrastrukturze edukacyjnej, dzielnica staje się jednym z najbardziej cenionych krakowskich adresów.

Specjalnie dla klientów, którzy zakupili mieszkania w celach inwestycyjnych, Echo Investment przygotowało usługę obsługi najmu.

Partner dewelopera – firma ProMaBi zajmie się wszystkim, co niezbędne, by czerpać zyski z najmu – m.in. znalezieniem najemców, przekazaniem mieszkania, bieżącym rozliczaniem mediów, pomocą w rozliczeniu podatku od najmu.

Decydując się na zakup mieszkania w inwestycji Dom pod Wilgą klienci otrzymują 15 proc. upustu na obsługę najmu przez pierwszy rok oraz bezpłatny udział w trzech szkoleniach z cyklu „Mistrz Wynajmu”.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych