PARTNER PORTALU

Dombud doceniony za domy jednorodzinne

Kameralność, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność rozwiązań architektonicznych – to zalety domów szeregowych Dombudu w Katowicach i w Rudzie Śląskiej. Osiedla zaprojektowali architekci: Jacek Dohn i Marta Słodowa. Obie inwestycje są nominowane w konkursie Housemarket Silesia Awards 2017 w kategorii Domy jednorodzinne.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2017 12:24

W południowej dzielnicy Katowic – Zarzeczu, przy ul. Sielawy Dombud realizuje osiedle 47 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W ofercie znajdują się domy o powierzchni 89 mkw. oraz 112 mkw. z garażami. Do każdego należy ogródek. Przy niewielkim nakładzie finansowym powierzchnia użytkowa może zostać powiększona przez adaptację poddasza.

Domy wykończono w standardzie deweloperskim tj. bez podłóg i białego montażu. Zamontowano drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, indywidualne centralne ogrzewanie gazowe oraz instalacje: elektryczną, telefoniczną, antenową, internetową i alarmową. Standard deweloperski, w jakim Dombud przekazuje mieszkania, pozwala na indywidualną aranżację wnętrz według uznania przyszłego właściciela. Na życzenie klienta deweloper oferuje również wykończenie pod klucz.

Inwestycja podzielona jest na dwa etapy realizacji. Pierwszy został już ukończony i sprzedany. Planowany termin zakończenia całej budowy to lipiec 2017 r.

W aktualnej ofercie są dwa domy o powierzchni 89 mkw. oraz 23 domy o metrażu 111,96 mkw. z drugiej fazy realizacji. Ceny brutto za metr kwadratowy wahają się od 3711 zł do 4787 zł wraz z udziałem w gruncie.

Lokalizacja osiedla umożliwia szybki i dogodny dojazd do centrum Katowic oraz na trasy wylotowe w kierunku Wisły, Mikołowa i Tychów. Bliskość terenów zielonych pozwala na korzystanie z uroków podmiejskiego zacisza i aktywny wypoczynek na łonie natury. W sąsiedztwie jest niska zabudowa jednorodzinna.

Ruda Śląska. Domy otoczone lasem

Osiedle przy ul. Piłsudskiego w Rudzie Śląskiej składa się z 26 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchniach: ok. 101 mkw., 102 mkw. (projekty bez garaży) oraz 115 m kw., 117 m kw. i 123 mkw. (projekty z garażami). Ceny za metr kwadratowy brutto wahają się od 3593 zł do 4174 zł wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Głównymi atutami osiedla są: kameralność, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność rozwiązań architektonicznych.

Lasy otaczające osiedle docenią wszyscy, którzy cenią aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Doskonała komunikacja z pobliską autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do centrum Katowic, Mikołowa i Gliwic.

Domy wykończono w standardzie deweloperskim tj. bez podłóg i białego montażu. Zamontowano drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, indywidualne centralne ogrzewanie gazowe oraz instalacje: elektryczną, telefoniczną, antenową, internetową i alarmową. Standard deweloperski, w jakim deweloper przekazuje mieszkania, pozwala na indywidualną aranżację wnętrz. Na życzenie klienta Dombud oferuje wykończenie mieszkań pod klucz.

Projekty, za swoją unikalność, zostały nominowane do nagrody Housemarket Silesia Awards 2017 w kategorii Domy jednorodzinne. Jeśli uważasz, że zasługują na ten tytuł – zagłosuj tutaj.

Laureatów konkursu poznamy podczas 4 Design Days, które w dniach 16-19 lutego odbędzie się w Katowicach. To wyjątkowe wydarzenie łączące profesjonalistów, pasjonatów i odbiorców dobrego wzornictwa. Więcej na www.4dd.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych