PARTNER PORTALU

Dombud-Invest wybuduje apartamentowce w Żorach

80 apartamentów wybuduje firma Dombud-Invest w Żorach. Budynki Promienna Residence będą wyposażone w technologie odnawialnych źródeł energii.

Autor: HouseMarket.pl 16 września 2015 09:00

Dwa nowe apartamentowce to już druga inwestycja budynków wielorodzinnych realizowana przez Dombud-Invest. Inwestycja Promienna Residence to dwa apartamentowce składające się łącznie z 80 mieszkań. Nowo powstałe budynki będą miały cztery kondygnacje naziemne, 1 podziemną z halą garażową, do której będzie zjeżdżać winda z pięter mieszkalnych. Najmniejszy apartament w planowanej nowej inwestycji to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 44 mkw., największe natomiast zajmuje powierzchnie ok. 72 mkw. i oferuje cztery pokoje.

Budynki Promienna Residence będą wyposażone w technologie odnawialnych źródeł energii i nowoczesne windy a każdy apartament będzie posiadał wideodomofon.

Teren wokół apartamentowców zostanie ogrodzony i będzie nadzorowany przez firmę ochroniarską. Wszystkie apartamenty na parterze będą posiadały antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Na terenie inwestycji zaplanowano również mini-plac zabaw.

Autorem projektu osiedla Promienna Residence jest pracownia projektowa Tomasz Zubek Nasz Dom. Budowa ruszy prawdopodobnie w drugim kwartale 2016 r.

 

Przedstawiamy pierwsze wizualizacje inwestycji

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych