PARTNER PORTALU

Domy hybrydowe i pole golfowe w Starym Browarze

W Starym Browarze otwarto właśnie nowatorski pop-up showroom usługowy. Prezentuje on ofertę deweloperską. Jak na Stary Browar przystało, nie jest to zwyczajna propozycja z branży nieruchomości, a wykorzystujące najnowocześniejsze technologie domy hybrydowe.

Autor: HouseMarket.pl 14 kwietnia 2016 10:03

Showroom Domów Hybrydowych zaskakuje i wzbudza zainteresowanie gości Starego Browaru swoją aranżacją na fragment pola golfowego. Na 150 mkw. trawnika można obejrzeć najnowsze modele domów przyszłości, m.in. z Luxury-Line, oraz porozmawiać ze specjalistami, którzy odpowiedzą na temat tych najbardziej nowoczesnych na światowym rynku, pasywnych lub energooszczędnych budynków.

Domy hybrydowe zasilane są odnawialnymi źródłami energii. Zaawansowane technologie wykorzystywane do ich budowy sprawiają, że charakteryzują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, a ich cena nie odbiega od cen tradycyjnych domów.

Domy hybrydowe to obecnie najbardziej ekologiczna i zaawansowana technologicznie oferta na rynku nieruchomości. Projekty marki Domy Hybrydowe nagrodzone były m.in. Złotym Orłem Polskiego Budownictwa 2015 i Nagrodą Specjalną Lider Polskiego Budownictwa Innowacyjnego 2015, a sama firma otrzymała nagrodę Ogólnopolski Certyfikat Rzetelny Deweloper 2015.

 Pop-up showroom Domy Hybrydowe mieści się w skrzydle Pasaż Starego Browaru, na pierwszym piętrze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych