PARTNER PORTALU

Domy na osiedlu Golf Park jeszcze w tym roku

Spółka Inpro planuje ukończyć jeszcze w tym roku 12 domów na osiedlu Golf Park w Tuchomiu.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2016 10:09

W ramach inwestycji deweloper oferuje domy jednorodzinne oraz bliźniacze z ogrodem i garażem na strzeżonym osiedlu. Osiedle położone jest nad jeziorem Tuchomskim, 6,6 km od granic Gdyni.

Osiedle Golf Park położone jest zaledwie 100 m od jeziora Tuchomskiego. Bezpośrednie sąsiedztwo z terenami zielonymi daje szereg możliwości do spędzenia aktywnego wypoczynku na łonie natury. W pobliżu domów przebiega trasa rowerowa łącząca Gdańsk Osowę z Sianowem.

Mieszkańcy mają 5,5 km do Tokary Golf Club wyposażonego w dziewięciodołkowe i pagórkowe pole golfowe, dostosowane do potrzeb zarówno zawodowego, jak i początkującego gracza. Golf Park powstaje w odległości 6,6 km od granic Gdyni, 4,8 km od Chwaszczyna i 11,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.

W ramach inwestycji Inpro wybuduje łącznie 83 domy jednorodzinne i bliźniacze. Domy budowane są na działkach o powierzchniach od 600 mkw. do 1.841 mkw.

Przed budynkami znajdują się otwarte trawniki, chodniki i podjazdy dla samochodów z kostki betonowej. Każdy z budynków posiada garaż i ogród. Przy budowie osiedla zastosowano nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

Całe osiedle jest ogrodzone i chronione. Na terenie inwestycji deweloper zapewnił zieleń i małą architekturę oraz plac zabaw. Inpro wykonało również drogę o szerokości 5 m wraz z chodnikiem od drogi krajowej do  wjazdu na osiedle. Wszystkie domy podłączone są do gminnej sieci kanalizacyjnej.

W aktualnej ofercie znajduje się 15 domów, z których 12 będzie gotowych pod koniec 2016 roku. W sprzedaży znajduje się również jeden gotowy dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa domów wynosi od 158 mkw. do 201 mkw. Ich cena razem z działką zaczyna się od 590.000 zł brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych