PARTNER PORTALU

Domy w Zielonych Rabowicach już z oknami

W Rabowicach koło Swarzędza powstanie łącznie 30 domów w zabudowie bliźniaczej. Przy ulicy Bliskiej i Kuźniczej trwają prace budowlane. W ramach pierwszego etapu, w 12 lokalach została zamontowana już stolarka okienna.

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2017 12:05

Inwestycja w Rabowicach koło Swarzędza w powiecie poznańskim, została podzielona na trzy etapy. Budowlańcy pracują nieprzerwanie, zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. W ramach pierwszego etapu, już w trzecim kwartale bieżącego roku zostanie ukończonych 12 domów w zabudowie bliźniaczej.

Postawiono mury parteru i piętra, została zamontowana także stolarka okienna. Trwają prace związane z elewacją, tynkami wewnętrznymi oraz instalacją elektryczną. Ponadto budowlańcy pracują już nad kolejnymi domami. W drugim etapie, oddanym do użytku w czwartym kwartale 2017 powstanie 12 lokali. Postawiono ściany parteru, piętra i konstrukcję poddasza. Budowlańcy pracują też w trzecim etapie. Na początku 2018 roku będzie gotowych więc sześć ostatnich domów w ramach inwestycji.

– Postępy prac we wszystkich 30 domach na Zielonych Rabowicach są zadowalające – informuje Magdalena Błaszkowiak-Pepel z biura sprzedaży Greenbud Development. Wszystkie lokale w ramach osiedla Zielone Rabowice znalazły swoich nabywców.

Każdy z budowanych domów w Zielonych Rabowicach zostanie przygotowany tak, aby na 75 mkw. zaaranżować przestrzeń na salon, kuchnię z oknem oraz pomieszczenie gospodarcze na parterze, a także trzy sypialnie na piętrze. Ponadto na każdym z tych poziomów będzie łazienka. Dla klientów, którzy zdecydowali się wybrać inwestycję Zielone Rabowice, znaczenie miały nie tylko takie czynniki, jak powierzchnia, możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, w tym zmian lokalizacji ścianek działowych. Przyszli mieszkańcy zwracają uwagę na powierzchnię działki. Istotna jest bowiem możliwość przygotowania zielonego ogrodu jako miejsca do spędzania wolnego czasu.

– W związku z tym nasze inwestycje chętnie wybierają między innymi rodziny z dziećmi – zaznacza Magdalena Błaszkowiak-Pepel. Co ważne, działki na których stoją domy w zabudowie bliźniaczej, mają powierzchnie od 191 mkw. do nawet 456 mkw. Deweloperzy proponujący inwestycje z odpowiednio dopasowaną przestrzenią, także w ogrodzie, zyskują duże uznanie na rynku nieruchomości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych