PARTNER PORTALU

Domy zintegrowane z naturą. W Gliwicach powstaje osiedle Leśna Ostropa

93 działki budowlane, trzy typy domów i rezydencje, a wszystko to w zgodzie z naturą bez ingerencji w ekosystem terenu - tak ma wyglądać gliwickie osiedle Leśna Ostropa.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2017 14:16

Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe.
Osiedle powstaje w zachodniej części Gliwic. Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa.

Malowniczy, jedenastohektarowy, zielony obszar został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort.

Odkryjemy tutaj piękny starodrzew, ze smukłymi i wysokimi na kilkanaście metrów sosnami, rozłożystymi dębami czy bukami, a wśród nich mnóstwo niespotykanych na miejskich terenach gatunków ptaków.

Projekt realizowany na podstawie masterplanu zakłada budowę trzech typów budynków jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 139 mkw. do 210 mkw. oraz rezydencje o powierzchni 265 mkw. Wszystkie projekty są rozbudowane modułowo i architektonicznie spójne. Projekt urbanistyczny zakłada realizację połączenia natury z infrastrukturą, z wykorzystaniem drzew jako elementów spowalniających ruch na drogach.

Na terenie inwestycji powstanie również obiekt klubowy z zapleczem konferencyjnym, gastronomicznym, fitness oraz SPA. Całość projektu tworzy zamkniętą enklawę mieszkaniową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych