PARTNER PORTALU

Doraco wybuduje apartamentowce Yacht Parku

Grupa PHN wybrała generalnego wykonawcę dla inwestycji Yacht Park w Gdyni. Sześć apartamentowców wybuduje KB Doraco.

Autor: HouseMarket.pl 27 grudnia 2017 09:49

Korporacja Budowlana Doraco wyłoniona została w postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego, przeprowadzonym w ostatnim czasie przez Grupę Kapitałową PHN. Korporacja Budowlana Doraco zrealizuje sześć budynków mieszkalnych na powierzchni ponad 6,3 tys. mkw. wraz z nowoczesną przystanią jachtową.

Generalny Wykonawca udzielił długoletnich gwarancji na zakresy robót mających istotny wpływ na trwałość oraz prawidłowe funkcjonalnie zarówno kompleksu apartamentów, jak również mariny jachtowej - w tym m.in. na elewację, izolacje przeciwwodne, stolarkę okienną a także pontony pełnobetonowe.

W ramach inwestycji zlokalizowanej na gdyńskim Molo Rybackim powstanie luksusowy kompleks apartamentów, składający się z sześciu pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami. Yacht Park dostarczy na gdyński rynek ponad 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym ok. 9,5 tys. powierzchni mieszkaniowej rozmieszczonej w 135 wysokiej klasy apartamentach. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zaaranżowane pod działalność handlowo-usługową. Wyjątkowość kompleksu Yacht Park zostanie dopełniona przez nowoczesną marinę inspirowaną najlepszymi portami jachtowymi na świecie. Do dyspozycji żeglarzy powstanie 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do ich wymagań i potrzeb.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie PHN podpisał list intencyjny z Korporacją Budowlaną Doraco w sprawie przejęcia 100 proc. udziałów w spółce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych