PARTNER PORTALU

Dostęp do siłowni, grot solnych i saun. Luksusowe mieszkania w Starachowicach

Budex Szyk rozbudowuje budynek, w którym działa Bank Śląski. W powstałym po rozbudowie kompleksie pojawią się ekskluzywne mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2016 08:52

Krzosa Apart 4 to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Obiekt będzie zlokalizowany przy ul. Krzosa 4 w Starachowicach.

W ramach projektu powstanie czterokondygnacyjny budynek. Zaprojektowano w nim 30 mieszkań liczących od 30 do 70 mkw. – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych, w tym od frontu mieszkania wysokie - wnętrze ma ponad cztery metry wysokości, gdzie przewidziano antresolę, która stworzy dodatkową i wygodną przestrzeń funkcjonalną, atutem w tych pomieszczeniach będzie zamontowanie ogrzewania podłogowego, natomiast w częściach bocznych zaprojektowano mieszkania z balkonami. Ponadto każde z mieszkań wyposażone będzie w domofon, Internet oraz telewizję.

W projekcie duży nacisk położono na estetykę wykonania mieszkań i części wspólnych. Na parterze znajdą się lokale usługowe.

Jak zapewnia inwestor, czynsz nie będzie przewyższał standardowych starachowickich czynszów w spółdzielni. Dodatkowo, w ramach tej opłaty, mieszkańcy będą mieli stały dostęp do basenu z jacuzzi i kompleksem saun, grotami solnymi oraz bogato wyposażonej siłowni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych