PARTNER PORTALU

Druga inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem w Warszawie

Po pierwszej inwestycji na warszawskich Bielanach, Fundusz Mieszkań na Wynajem powiększył swoją ofertę o kolejny budynek w Warszawie. Tym razem na Mokotowie, przy ul. Samochodowej 2.

Autor: HouseMarket.pl 09 marca 2016 13:41

Proces udostępniania mieszkań najemcom rozpocznie się na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2017 r. W ramach inwestycji przy ulicy Samochodowej 2 powstanie budynek z 97 lokalami mieszkalnymi, 19 biurowymi, 3 usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym z 133 miejscami postojowymi.

W budynku znajdzie się osiem mieszkań jednopokojowych, 61 dwupokojowych, 26 trzypokojowych oraz dwa czteropokojowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Budner S.A. Struktura budynku ze znaczną przewagą mieszkań dwupokojowych, wynika z zapotrzebowania rynkowego na tego typu lokale na warszawskim Mokotowie.

Atrakcyjna lokalizacja to główny atut nowej inwestycji, położonej, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pól Mokotowskich oraz stacji metra: Wierzbno i Wilanowska. - Nasza oferta to optymalna propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach, to dla nich możliwość efektywnego zarządzania własnym czasem, poprzez znaczne jego zaoszczędzenie na dojazdach do pracy – tłumaczy Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości.

Budowa budynku przy ulicy Samochodowej 2 rozpoczęła się w lipcu 2015 r. Planowany termin jej zakończenia przewidziany jest na pierwszy kwartał 2017 r.

- W realizowanych przez nas projektach inwestycyjnych duży nacisk kładziemy na jakość i trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysokiej klasy rozwiązania techniczne. Taki będzie również budynek przy ulicy Samochodowej 2 - wyjątkowy design i wykończenie na wysokim poziomie nadadzą tej inwestycji nowoczesny charakter - powiedziała Joanna Posłowska, członek zarządu Budner Development.

Aktualnie w ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem znajdują się mieszkania w Poznaniu, w podwarszawskim Piasecznie oraz w Gdańsku. W tym roku oferta poszerzy się o lokale w Krakowie i o kolejne w Poznaniu. Wszystkie mieszkania oferowane przez Fundusz Mieszkań na Wynajem są wykończone pod klucz i są gotowe do zamieszkania. Są umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Osoby podpisujące umowę z funduszem mogą również liczyć na jedyny na rynku pakiet dla najemcy, obejmujący wsparcie zarządcy budynku oraz Centrum Obsługi Klienta w sytuacjach awaryjnych związanych z mieszkaniem. Dodatkowo, Fundusz Mieszkań na Wynajem gwarantuje stałą wysokość czynszu przez cały czas trwania umowy, czyli nawet przez cztery lata. Wynająć mieszkanie może każda osoba, która pozytywnie przejdzie procedurę weryfikacji finansowej i spełniać będzie wymogi związane z najmem instytucjonalnym.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych