PARTNER PORTALU

Druga wieża Atal Towers już w sprzedaży

Można już kupować apartamenty w drugiej z wież w inwestycji Atal Towers. Do sprzedaży trafiły 154 mieszkania i osiem lokali usługowych. Cena brutto za mkw. wynosi od 7,3 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 12 stycznia 2016 14:40

Wrocławski projekt powstaje w sąsiedztwie Rynku, przy ulicy Sikorskiego, tuż nad Odrą. W pierwszej części inwestycji powstanie budynek, który od strony Odry będzie posiadał sześć pięter, natomiast od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W tym obiekcie znajdzie się 159 lokali.

W drugim etapie inwestycji powstaną dwie osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m), połączone wspólną częścią parterową. Łącznie w kompleksie znajdą się 292 mieszkania. Do każdego zaprojektowano balkon, a do wybranych od strony Odry przynależeć będą loggie. W parterach budynków powstaną łącznie 32 lokale usługowe, które staną się częścią powstających bulwarów.

Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań zlokalizowanych w drugiej wieży, usytuowanej na zachód od pierwszej. Znajdą się tam 154 lokale od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażu od 33,87 mkw. po apartamenty o powierzchni do 129,06 mkw. W kompleksie zaplanowano garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. W tej części inwestycji jest osiem lokali usługowych. Na dachu obiektu znajdzie się ogólnodostępny taras dla mieszkańców.

Elewacja będzie wykonana z klinkierowej okładziny w kolorze grafitowym. Dodatkowo obiekty uzupełnione zostaną o szklane balustrady, jasne tynki oraz białe aluminiowe żaluzje.

- Wyniki dotychczasowej sprzedaży mieszkań w inwestycji potwierdzają wysoki poziom zaufania jakim darzą nas klienci w stolicy Dolnego Śląska. Mimo, że najwięcej nabywców we Wrocławiu znajdują osiedla ukończone, to w dotychczas oferowanych etapach Atal Towers lokali sprzedanych lub zarezerwowanych jest już ponad 50 proc. To dobra prognoza przed wprowadzeniem do oferty drugiej wieży – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes grupy.

Za projekt kompleksu odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania drugiego etapu do użytkowania to pierwszy kwartał 2018 roku. Pierwszy etap uzyska pozwolenie na użytkowanie w trzecim kwartale 2017 roku.

Szczegółowo ceny kształtują się następująco:

Piętra 1-6 – 7300 zł za mkw., piętra 7-15 – 7600 zł za mkw., piętra 16-17 - 7900 zł za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych