PARTNER PORTALU

Drugi etap Alpha Park w budowie

W warszawskim Ursusie ruszają prace nad drugim etapem osiedla Alpha Park. Po wybudowaniu 540 mieszkań, deweloper RED Real Estate Development kontynuuje rozwój i planuje 87 nowych lokali.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2016 12:40

Przewidziany termin zakończenia prac to IV kwartał 2017 roku. Drugi etap osiedla Alpha Park powstanie przy ul. Starodęby w Ursusie. Stanie tam budynek, w którym znajdzie się 87 mieszkań o powierzchni od 32 do 80 mkw. Wcześniej deweloper RED Real Estate Development wybudował tutaj 450 lokali na osiedlu Alpha oraz 90 w ramach pierwszego etapu osiedla Alpha Park.

– Cieszymy się, że ruszamy z kolejnym etapem popularnego wśród ludzi młodych i rodzin z dziećmi osiedla Alpha Park – mówi Tomasz Wilczek, dyrektor generalny RED Real Estate Development. – Prace dopiero ruszają, ale wiele mieszkań zostało już sprzedanych – dodaje.

Wykonawcą drugiego etapu osiedla Alpha Park został Łucz-Bud. Firma ma 20-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego jedno– i wielorodzinnego, przemysłowego, a także użyteczności publicznej.

– Łucz-Bud ma opinię solidnego i profesjonalnego partnera, dlatego jestem przekonana, że wspólnie zagwarantujemy naszym klientom mieszkania najwyższej jakości – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park w Warszawie.

W nowym budynku będzie można zamieszkać w mieszkaniach od jednopokojowych do czteropokojowych z przestronnym balkonem o powierzchni od 9 do 14 mkw. lub tarasem o powierzchni do 44 mkw. Do każdego z lokali można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Nowością proponowaną przez dewelopera będą łazienki z oknami.

– Takie projekty należą dzisiaj do rzadkości. Postanowiliśmy przełamać ten schemat. Łazienka z oknem to rozwiązanie pełne zalet – zyskujemy dodatkowe źródło wentylacji, a światło naturalne wzbogaca przestrzeń i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd. W takim miejscu lepiej się czujemy – zauważa Teresa Witkowska.

Budynek będzie wyposażony w hybrydową wentylację. Na przestronnych klatkach schodowych rowery i wózki dziecięce będzie można umieścić w specjalnie wyznaczonych dla nich pomieszczeniach. Osiedle będzie ogrodzone. Dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowa ochrona.

Po raz kolejny osiedle Alpha Park oferuje możliwość wyboru – mieszkania w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba rozwiązania łączy wysoki Standard RED Plus. Wykończone mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – ma armaturę, pomalowane ściany, położone podłogi oraz drzwi wewnętrzne.

– Coraz więcej osób decyduje się na mieszkania z wykończeniem. Powód jest prosty – to oszczędność czasu, a także pieniędzy. Klienci nie szukają materiałów i wykonawców na własną rękę, tylko zdają się na naszych zaufanych partnerów. Dzięki temu mają gwarancję wysokiego standardu – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park.

Ceny mieszkań z wykończeniem rozpoczynają się od 6790 zł/mkw. To zdecydowanie mniej niż średnia cena nieruchomości w Warszawie, która w IV kwartale 2015 roku wynosiła 7789 zł/mkw. Dodatkowo klienci Alpha Park mogą skorzystać z wygodnego i bezpiecznego systemu płatności 10/90.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych