PARTNER PORTALU

Drugi etap apartamentów Villa Nobile czeka na start

Bliskość terenów rekreacyjnych, nowoczesna architektura oraz bogata oferta mieszkaniowa – to elementy, które na stałe wpisały się już w krajobraz stołecznego Wilanowa. Rosnące zainteresowanie osób rozważających zakup własnego M w tej dzielnicy Warszawy motywuje deweloperów do tworzenia kolejnych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2016 13:34

Do najnowszych inwestycji, które zlokalizowane będą w Wilanowie zaliczają się apartamenty Villa Nobile. W ramach osiedla mieszczącego się na terenie Miasteczka Wilanów powstanie około 650 lokali. Obecnie w drugim etapie w sprzedaży jest 300 mieszkań o powierzchni od 28 mkw. do 140 mkw.

Rozpoczęcie budowy drugiego etapu osiedla przewidziano na trzeci kwartał 2016 r. Koniec prac planowany jest na czwarty kwartał 2017 r.

- Wilanów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. Dziś na terenie dzielnicy w ramach swojej oferty mieszkaniowej grupa oferuje mieszkania w kolejnych realizowanych przez siebie projektach – Osiedle Młody Wilanów, Królewski Park oraz Apartamenty Villa Nobile – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej Robyga.

Wszystkie lokale oferowane przez Robyg budowane są w technologii Smart House, która pozwala na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Usługa jest standardem i oferowana jest gratis. Dzięki niej za pomocą aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. multimediów i sprzętów elektrycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych