PARTNER PORTALU

Drugi etap Dmowskiego 19. Tu można już mieszkać

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowania dla drugiego etapu osiedla Dmowskiego 19 we Wrocławiu. Kompleks mieszkaniowy na Kępie Mieszczańskiej jest doskonałą propozycją dla osób chcących zamieszkać w centrum miasta.

Autor: housemarket.pl 01 grudnia 2017 13:06

W dwóch budynkach składających się na drugi etap projektu Dmowskiego 19 powstało 115 mieszkań o rozkładach od 2 do 4 pokoi, a także 5 komórek lokatorskich. Dla wygody mieszkańców zaplanowano 130 miejsc postojowych w garażu oraz 8 miejsc naziemnych dla osób niepełnosprawnych.

Dmowskiego 19 to jedna z najciekawszych propozycji deweloperskich we Wrocławiu. Potwierdza to fakt, że mieszkania z pierwszego i drugiego etapu osiedla bardzo szybko znalazły swoich właścicieli. Atal jest silnym graczem na wrocławskim rynku, dlatego stale rozbudowuje tutaj ofertę – tylko w tym roku do sprzedaży wprowadziliśmy 3 duże projekty z ponad 600 lokalami – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal. 

Dmowskiego 19 to nowoczesny kompleks o wysokim standardzie. Do wykończenia powierzchni balkonów użyto najwyższej jakości materiały. Szklane balustrady odsłoniły wykończenia z wysokiej jakości drewna, a subtelne elementy aluminium oraz stali nadały architekturze nowoczesnego charakteru. Osiedle jest monitorowane, ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Atutem kompleksu mieszkaniowego jest jego lokalizacja. Inwestycja znajduje się w Śródmieściu, tuż obok Odry. Niedaleko jest też wrocławski Rynek oraz liczne tereny o charakterze rekreacyjno-sportowym. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Mieszkańcy mogą skorzystać z licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Nieopodal znajdują się też stacje kolejowe Wrocław Mikołajów oraz Wrocław Popowice. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych