PARTNER PORTALU

Drugi etap flagowej inwestycji J.W. Construction w Katowicach rozpoczęty

Prace na osiedlu Nowe Tysiąclecie nabierają tempa. J.W. Construction zakończył już pierwszy etap budowy, a w drugim etapie osiągnął stan zerowy.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2015 10:54

W lutym br. J.W. Construction rozpoczęła budowę drugiego z pięciu etapów inwestycji Nowe Tysiąclecie w Katowicach. Prace trwają w nieprzerwanym tempie, dzięki czemu inwestycja osiągnęła już stan zerowy. Jednocześnie z końcem bieżącego roku nastąpi finalizacja pierwszego etapu, a to oznacza, że przyszli mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do własnego „M” już z początkiem stycznia 2016 r.

W ramach budowy drugiego etapu inwestycji Nowe Tysiąclecie powstanie jeden 17-kondygnacyjny budynek na 122 mieszkania.  Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2016 r.

Projekt zakłada budowę mieszkań o powierzchni od 28 do 128 mkw. We wszystkich lokalach zaprojektowano duże okna i przeszklone balkony oraz tarasy.  W przypadku mieszkań na parterze przewidziano przestronne ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, 3-kondygnacyjny garaż podziemny i zewnętrzne miejsca postojowe, a także plac zabaw dla dzieci.

–  Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej kluczowa dla klienta przy wyborze mieszkania jest jego cena i lokalizacja. Realizowany przez J.W. Construction projekt Nowe Tysiąclecie to inwestycja, która zapewnia szeroki wybór mieszkań w cenach od 4,7 tys. zł za mkw. Wiele z nich objętych jest rządowym programem Mieszkanie dla Młodych, w ramach którego klient otrzymać może nawet do 82 tys. zł dopłaty – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction. - Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy i wdrożyliśmy także specjalny program finansowania zakupu mieszkania, dedykowany tej właśnie inwestycji: by zamieszkać w ramach pierwszego etapu osiedla Nowe Tysiąclecie wystarczy wpłacić 10 proc. wartości lokalu, zaś pozostałe 90 proc. dopiero po otrzymaniu do niego kluczy – dodaje.

Osiedle Nowe Tysiąclecie docelowo składać się będzie z pięciu budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 573 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych