PARTNER PORTALU

Drugi etap Green Mokotów ma wzięcie

Grupa Robyg sprzedała niemal wszystkie lokale w drugim etapie inwestycji Green Mokotów. Przekazanie mieszkań rozpocznie się pod koniec roku, do nabycia w tym etapie pozostaje tylko kilka lokali w metrażach od 58 mkw. do 73 mkw. w cenie od 7,3 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2017 14:23

 Całe osiedle Green Mokotów docelowo składać się będzie z 747 mieszkań – wszystkie wyposażone w nowoczesny system Smart House. Inwestycja przewidziana jest także w standardzie premium.

- Grupa Robyg wie jak budować komfortowe osiedla. W krótkim czasie sprzedaliśmy znaczną część mieszkań – jest to dowód, że założenia i wykonanie inwestycji spotkały się z uznaniem klientów. Dlatego wszyscy, którzy chcieliby mieć mieszkanie w tym projekcie jeszcze w tym roku muszą się spieszyć – dostępnych jest już tylko kilka lokali. Najważniejszą zaletą Green Mokotów są tereny zielone – znaczna część projektu została na nie przeznaczona – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg.

Green Mokotów został zaprojektowany jako wzór nowoczesnego osiedla, co spotkało się z dużym zainteresowaniem kupujących.Wszystkie mieszkania Robyg w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię inteligentnego domu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych