PARTNER PORTALU

Drugi etap inwestycji Start City trafi do mieszkańców

Klucze do swoich nowych lokali mogą już odebrać mieszkańcy drugiego budynku realizowanego w ramach inwestycji Start City w Nowym Prokocimiu. W efekcie, na krakowski rynek nieruchomości trafi ponad kilkadziesiąt nowych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 17 grudnia 2015 12:01

Inwestycja Start City przy ulicy Republiki Korczakowskiej w Krakowie była realizowana dwuetapowo. Wraz z początkiem 2014 roku, do użytkowania został oddany jeden z 11-piętrowych wieżowców. W tym tygodniu ukończony drugi i zarazem ostatni etap tej inwestycji.

Cały kompleks składa się z kilkudziesięciu lokali o zróżnicowanej powierzchni – od 26 do 63 mkw. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej części Krakowa - zaledwie 3 km od obwodnicy, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie rozbudowanej sieci komunikacyjnej (tramwajowej i autobusowej) łączącej z centrum miasta.

- Od początku realizacji inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Już w III kwartale 2015 r. sprzedano ponad 80 proc. mieszkań w pierwszym wieżowcu i obecnie dostępne jest już tylko kilka ostatnich lokali. Nabywców znalazło także kilkadziesiąt procent apartamentów w drugim budynku - mówi Marek Szmolke, prezes PB Start.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zakupić mieszkanie w inwestycji Start City deweloper przygotował świąteczną promocję. Dzięki niej, do końca roku wiele mieszkań dostępnych w ofercie można nabyć w niższej cenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych