PARTNER PORTALU

Drugi etap Nordic Mokotów osiągnął stan surowy otwarty

YIT realizuje drugi etap Nordic Mokotów. Budowa obejmuje 97 mieszkań. Obecnie zakończone zostały prace stanu surowego otwartego. Planowany termin oddania budynku to pierwszy kwartał 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 28 lutego 2018 14:13

Prace związane z budową drugiego etapu Nordic Mokotów rozpoczęły się we wrześniu ub. r. i przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Osiedle powstaje w zielonej części Mokotowa, przy al. gen. W. Sikorskiego 9c.

- W ramach projektu oferujemy typowo fińskie akcenty, drewniane tarasy i balkony, a wybrane mieszkania zostaną przygotowane do zainstalowania sauny. Nordic Mokotów jest więc inwestycją, która w naturalny sposób nawiązuje do ekologicznych rozwiązań i nordyckiego designu - mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce. Ponadto, nasi klienci mogą zakupić specjalne miejsca postojowe z instalacją do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym – dodaje.

Deweloper posiada już pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji. Mieszkania odebrało ponad 90 właścicieli. W tym etapie pozostały też ostatnie wolne mieszkania dwupoziomowe. Gotowe do zamieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych