PARTNER PORTALU

Drugi etap osiedla ATAL Marina już w sprzedaży

Do oferty spółki ATAL trafił drugi etap osiedla na Białołęce. W ramach ATAL Marina powstanie część apartamentowa.

Autor: housemarket.pl 29 kwietnia 2015 09:53

Osiedle ATAL Marina zlokalizowane przy ulicy Krzyżówki, na warszawskiej Białołęce składa się z  pięciu budynków wielorodzinnych o wyjątkowej, lekkiej architekturze. Każdy z nich jest prostą architektonicznie, modernistyczną bryłą, którą okalają duże, nieregularne tarasy osadzone na stalowych słupach, imitujących pnie drzew. Przewaga okien balkonowych nadaje inwestycji lekki wizualnie efekt, a także pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań.

ATAL Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech nowoczesnych budynków posiadających odpowiednio pięć, sześć i siedem pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o szerokim wyborze metraży i układów pokoi. Każdy z lokali zostanie wyposażony w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. Z apartamentów na najwyższym piętrze roztaczać się będzie widok na Kanał Żerański. W kondygnacji podziemnej oraz na parterze powstanie garaż, w którym znajdzie się 319 miejsc parkingowych przeznaczonych dla mieszkańców inwestycji. Z myślą o miłośnikach jednośladów, w garażu podziemnym zlokalizowane będą również 43 stanowiska dla motocykli i skuterów. Na terenie osiedla zostanie oddanych także 259 stanowisk dla rowerów, co będzie udogodnieniem dla entuzjastów rowerowych wycieczek. Dla wygody lokatorów, w ATAL Marina Apartamenty II znajdzie się mini galeria, w której będzie 25 lokali handlowo – usługowych. Ich klienci będą mogli skorzystać z ogólnodostępnego garażu mieszczącego dodatkowych 28 miejsc parkingowych.

- Wprowadzenie ATAL Marina Apartamenty II do sprzedaży to kolejny krok w umacnianiu pozycji firmy na warszawskim rynku. Słuszność decyzji potwierdzają wyniki sprzedaży pierwszego etapu, którego budowa została już zakończona, a wszystkie ze 178 mieszkań szybko znalazły nabywców. Jesteśmy przekonani, że m.in. dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu osiedla, także jego drugi etap będzie cieszył się dużym zainteresowaniem – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w ATAL S.A.

Autorami koncepcji architektonicznej osiedla są Marek Rytych i Krzysztof Kryska, partnerzy pracowni Marek Rytych Architekt.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych