PARTNER PORTALU

Drugi etap osiedla Bernardowo Park do wzięcia

Grupa J.W. Construction rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu gdyńskiego osiedla Bernardowo Park. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 5500 zł. W ramach promocji deweloper obiecuje drugi garaż gratis. Oferta dotyczy ograniczonej liczny mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2016 14:51

Nadmorskie osiedle Bernadowo Park powstaje u zbiegu ulic Parkowej i Leśnej. Docelowo obejmie 432 lokale. Pierwszy etap obejmuje sześć budynków czterokondygnacyjnych z halami garażowymi, w których znajdują się pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie.

Łączna liczba mieszkań oferowanych do sprzedaży to 196 lokali. W wielorodzinnych domach, znajdą się jednokondygnacyjne lokale o powierzchni od 33 do 120 mkw. Oddawane są w stanie deweloperskim. Do każdego przypisano miejsce postojowe w hali podziemnego garażu oraz komórki lokatorskie.

Osiedle ma być skutecznie zabezpieczane przez dyskretne ogrodzenie, monitoring i całodobową ochronę. Zmotoryzowanych ucieszą parkingi i wewnątrzosiedlowe drogi ze zjazdami do garaży, a spacerowiczów szerokie chodniki i przejścia dla pieszych.

Na terenie inwestycji znajdą się liczne funkcje rekreacyjno-wypoczynkowe takie, jak: iluminowany wewnętrzny park z alejkami i ławkami, siłownia na świeżym powietrzu i rodzinny plac zabaw dla dzieci. Na dalszym etapie realizacji pojawi się boisko oraz malowniczy strumyk.

Niewielkie budynki z dużymi przeszkleniami, idealnie wkomponowują się w krajobraz pozwalając, aby to zieleń drzew, a nie bryły budynków, stanowiły wizualną dominantę. Niska zabudowa, jej spadziste dachy, a także ciekawa aranżacja części wspólnych budynków zapewnia mieszańcom komfort a wykorzystanie naturalnych materiałów nawiązuje do otaczającej osiedle przyrody.

Osiedle wyróżniać ma m.in. atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Bernadowo Park położone jest tylko kilka minut drogi samochodem od centrum Gdyni, galerii handlowej Riviera czy 10 minut spacerem od stadniny koni. Dzieli je także tylko 300 metrów od głównej trasy w kierunku Sopotu.

Mieszkańcy osiedla Bernadowo Park będą mieli do dyspozycji nie tylko bardzo dobre połączenie komunikacyjne dzielnicy Mały Kack z centrum miasta, ale także położone w niedalekiej odległości szkoły, przedszkola czy kompleksy sportowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych