PARTNER PORTALU

Drugi etap osiedla Green Mokotów już w sprzedaży

Grupa Robyg właśnie rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu Green Mokotów. W nowej fazie projektu – zlokalizowanego w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Lubaszki – dostępnych jest 76 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 123 mkw. oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Autor: HouseMarket.pl 17 lutego 2016 11:37

Siedmioetapowe osiedle Green Mokotów będzie docelowo składać się z około 900 mieszkań oraz licznych lokali usługowych na parterach budynków. Aż 64 proc. powierzchni inwestycji jest przeznaczone na tereny zielone i rekreacyjne dla mieszkańców.

Rozpoczęcie budowy II fazy Green Mokotów planowane jest na III kwartał 2016, natomiast zakończenie realizacji inwestycji na IV kwartał 2017 roku.

- Green Mokotów jest dla grupy prestiżowym projektem w Warszawie. Przy projektowaniu osiedla przyświecała nam idea, by było to dogodne i komfortowe miejsce do mieszkania. Stąd aż 64 proc. powierzchni inwestycji zajmą tereny zielone i rekreacyjne. Z myślą o wygodzie mieszkańców na najniższych kondygnacjach budynków przewidzieliśmy liczne lokale usługowe. Niekwestionowaną zaletą osiedla jest także lokalizacja pozwalająca na szybki dostęp do komunikacji miejskiej i głównych arterii stolicy – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej spółki Robyg.

Green Mokotów posiada wiele atutów, świadczących o unikalności tego projektu na mapie inwestycji deweloperskich w Warszawie. To osiedle jest wyjątkowym kompleksem nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej usytuowanym w prestiżowej lokalizacji w mokotowskim zielonym sercu Warszawy, nieopodal stacji metra.

Inwestycja przyciąga wyjątkową aranżacją przestrzeni, gdzie powstaje bogata infrastruktura rekreacyjna, wkomponowana w liczne tereny zielone. Projekt wyróżnia się nie tylko wysokim standardem wykończenia, ale także nowoczesnym system Smart House. Usługa umożliwia zdalne zarządzanie zużyciem energii elektrycznej. Pozwala również sterować systemem bezpieczeństwa i sprzętami elektrycznymi w mieszkaniu.

Dodatkową atrakcją, która oferuje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu jest zewnętrzny fitness. Równie istotną zaletą propozycji dewelopera na Mokotowie jest jej wysoki standard. - Do budowy zostaną użyte materiały najwyższej jakości, które jeszcze bardziej podkreślą unikatowy charakter Green Mokotów – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych