PARTNER PORTALU

Drugi etap osiedla Klasyków już w sprzedaży

Dom Development rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu osiedla Klasyków. W ramach projektu powstanie 8 trzypiętrowych budynków typu willa miejska. W każdym z nich znajdzie się około 20 mieszkań w cenie od 5,38 tys. zł do 6,87 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 17 lipca 2015 11:24

W Willach Miejskich Klasyków znajdzie się 231 mieszkań oraz 4 lokale usługowe, zlokalizowane w budynku A od strony ul. Dziatwy. W ofercie są zarówno wygodne 1-pokojowe studia o powierzchni od 29 mkw. jak i 4-pokojowe przestronne mieszkania do 78 mkw. Ceny mieszkań wahają się od 5380 (cena specjalna do końca lipca 2015) do 6 870 zł za mkw. W garażach podziemnych zaprojektowano 189 miejsca parkingowe w cenie 29,3 tys. zł oraz 45 miejsc parkingowych ze schowkiem w cenie 34 tys. zł. Mieszkańcy będą mieli również możliwość wykupienia komórki lokatorskiej w cenie 12 tys. zł.

Nowe Wille Miejskie Klasyków nawiązują do modernistycznych idei willi miejskich, zaprojektowanych z myślą o luźniejszej i hołdującej prywatności organizacji przestrzeni. Kameralny charakter inwestycji podkreśla aranżacja zieleni na wewnętrznych skwerach osiedla, która z założenia ma korespondować z otaczającym osiedle lasem Henryków i Dąbrówka. Część mieszkań, znajdujących się na parterach, ma przestronne przydomowe ogródki w cenie mieszkania.

 

- Wille miejskie Klasyków łączą w sobie dwie cenne cechy. Pierwszą z nich jest umiejscowienie w spokojnej, cichej okolicy, w pobliżu lasów i parków, które dodatkowo podkreślają kameralny styl inwestycji. Drugą natomiast – świetne skomunikowanie z centrum miasta. To sprawia, że mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać zarówno z wypoczynku z dala od miasta, jak i – dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej – być częścią dynamicznej tkanki miasta, gdzie pracują lub korzystają z rozrywek. Nowe osiedle jest optymalną propozycją dla osób prowadzących bardzo aktywne życie zawodowe, a jednocześnie poszukujących spokoju w życiu prywatnym – powiedział Jarosław Szanajca, prezes Dom Development.

Nowe Wille Miejskie Klasyków – zostały zaprojektowane przez pracownię projektową HRA Architekci, a głównym wykonawcą jest firma Rembud. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to II kw. 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych