PARTNER PORTALU

Drugi etap osiedla Wilczak 20 na ukończeniu

Dobiega końca budowa II etapu osiedla u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej. To jedna z największych inwestycji w tej części Poznania - w ramach całego projektu powstanie 550 lokali.

Autor: housemarket.pl 06 maja 2015 14:22

W projekcie Wilczak 20 Agrobex planuje wybudować sześć budynków z 550 lokalami. Dotychczas powstały dwa budynki, które wchodzą w skład pierwszego etapu inwestycji. Do końca maja br. ma zostać ukończony etap drugi. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze trzy kolejne budynki.

– Wilczak 20 to jeden z aktualnie naszych największych projektów. Zakłada on budowę na poznańskich Winogradach, niedaleko koryta Warty, nowoczesnego osiedla w zabudowie wielorodzinnej. Pragniemy, aby inwestycja wpisała się w krajobraz okolicy, dlatego postawiliśmy na niskie, sześciokondygnacyjne budynki, o ciekawej, modnej architekturze – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex. Jak zaznacza, na osiedlu, prócz części mieszkaniowej, będzie także miejsce na handel i usługi.

W budynku, który ma zostać oddany wraz z końcem maja, powstają 124 mieszkania o powierzchniach od 24 do 74 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, jak i lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Cena rozpoczyna się od 5 807 zł za mkw. – Zależało nam, aby przygotować szeroką ofertę, która będzie odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Dlatego też część mieszkań można zakupić, korzystając z dopłaty w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych – dodaje Lucyna Jarczyńska.

Dodatkowo deweloper umożliwia zakup komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Ponadto powstanie sporo elementów małej architektury, w tym oświetlenie, ławki, stojaki na rowery czy plac zabaw. Na terenie osiedla znajdą się także zewnętrzne parkingi. Docelowo cała inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu i kontroli dostępu. 

Agrobex jeszcze nie zdradza, kiedy zakończy się budowa kolejnych etapów osiedla. Obecnie ruszyły pierwsze prace przygotowujące teren pod III etap.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych