PARTNER PORTALU

Drugi etap projektu Unidevelopment i Monday Development zakończony

Zakończono budowę drugiego etapu Osiedla Czarnieckiego. Inwestycja położona u zbiegu ulic Roboczej i Stefana Czarnieckiego uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a klucze do nowych mieszkań trafiły już do pierwszych właścicieli.

Autor: HouseMarket.pl 21 stycznia 2016 11:50


Osiedle Czarnieckiego to - kolejne po Hevelii - przedsięwzięcie Unidevelopment i Monday Development. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep.

Osiedle Czarnieckiego to jeden z większych kompleksów mieszkaniowych realizowanych obecnie w Poznaniu. W trzech etapach budowy powstanie ponad 500 lokali o powierzchni od 23 do 77 mkw. Do użytku oddano już łącznie 373 z nich. Budowa pierwszej części inwestycji została zakończona w grudniu 2014 roku. Rok później pozwolenie na użytkowanie uzyskała kolejna z nich. Oba etapy cieszą się od początku budowy dużą popularnością wśród klientów. – Po roku od zakończenia pierwszej części inwestycji oddajemy do dyspozycji przyszłych mieszkańców kolejne lokale. Do tej pory sfinalizowaliśmy sprzedaż wszystkich 185 mieszkań pierwszego etapu i ponad 75 proc. spośród 188 mieszkań drugiego etapu, co zdecydowanie możemy uznać za duży sukces handlowy – mówi Zbigniew Gościcki, prezes Unidevelopment. - Terminowo zakończona budowa pozwoliła naszym klientom odebrać klucze do własnych mieszkań jeszcze w 2015 roku – dodaje. Większość z lokali na Osiedlu Czarnieckiego posiada obszerne balkony bądź tarasy. Teren inwestycji jest ogrodzony, a przestrzeń pomiędzy budynkami zagospodarowana zielenią, pośród której powstał plac zabaw.

Przystępna cena mieszkań sprawia, że duża część z nich kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Atutem oferty jest także atrakcyjna lokalizacja, która pozwala w pełni korzystać z przywilejów życia w sercu miasta. Inwestycja oddalona jest zaledwie o kilkanaście minut od poznańskiego Starego Rynku. Niedaleko osiedla znajduje się galeria handlowa Poznań City Center oraz popularny Stary Browar. Mieszkańcy docenią też zapewne bliskość kina oraz pływalni. Osiedle Czarnieckiego jest świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta dzięki znajdującej się w pobliżu sieci transportu publicznego.

Z zamiarem zaspokojenia codziennych potrzeb mieszkańców, na parterze budynku, znajdującego się w pierwszej linii zabudowy, powstał zespół lokali użytkowych. W sprzedaży pozostały jeszcze trzy pomieszczenia z przeznaczeniem na handel lub usługi, o powierzchniach od 81 do 915 mkw. Wszystkie lokale posiadają wejścia bezpośrednio od ulicy, a także duże okna wystawowe.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych