PARTNER PORTALU

Drugi etap sztandarowej inwestycji Eco-Classic gotowy do końca roku

Trwa budowa drugiego etapu osiedla Wolne Miasto. Eco-Classic umożliwia zakup mieszkania przygotowanego „pod klucz” na promocyjnych warunkach.

Autor: HouseMarket.pl 26 maja 2015 14:26

Koszt przygotowania metra kwadratowego lokalu zaczyna się tam od 490 zł, a osoby które zdecydują się do września br. na zakup mieszkania w takiej opcji w aktualnie budowanym budynku II, swoje nowe M będą mogły odebrać gotowe do wprowadzenia jednocześnie w terminie oddania budynku.  Planowany oddanie II etapu osiedla Wolne Miasto to I kwartał 2016.

Mieszkanie gotowe to takie, którego przygotowaniem zajmują się ekipy dewelopera lub rekomendowane przez niego, współpracujące firmy zewnętrzne, a właściciel odbiera klucze do lokalu przygotowanego do wprowadzenia. Deweloper odpowiada za ekipy, zakup i transport wszystkich materiałów oraz czuwa nad zgraniem w czasie wszystkich robót, tak by wykończenie przebiegało sprawnie i szybko.

W Wolnym Mieście osoby zainteresowane zakupem mieszkania „pod klucz” mają możliwość skorzystania z dwóch podstawowych wariantów wykończenia wraz z możliwością modyfikacji wariantów zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Różni je zakres realizowanych prac i rodzaj wykorzystanych materiałów.

- Ceny pakietów wykończenia są konkurencyjne. Zaczynają się od 490 zł za m2 mieszkania. W cenie klient otrzymuje fachowe wsparcie, konsultacje i projekt architekta wnętrz, doradztwo materiałowe, sprawdzone ekipy, które profesjonalnie zrealizują wszystkie prace wykończeniowe i oczywiście zakup materiałów, po stawkach znacząco niższych niż te, na które może liczyć klient indywidualny – mówi  Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w Eco-Classic.

Oprócz oczywistych zalet takiego modelu nabywania mieszkań, do których należy wsparcie architekta w najlepszym zaaranżowaniu mieszkania oraz przejecie wszystkich obowiązków związanych z planowaniem, zakupami i profesjonalną realizacją wszelkich prac wykończeniowych przez dewelopera, bardzo ważnym aspektem jest czas przygotowania mieszkania.

W Wolnym Mieście średni czas szacowany na przygotowanie mieszkania do wprowadzenia to około 6 tygodni. Należy jednak wziąć pod uwagę, że samo wykończenie mieszkania poprzedza proces opracowania projektu wspólnie z klientem.

- Przeciętnie od jednego do czterech tygodni potrzeba na wydobycie z podświadomości klienta jego wymagań. Dwa tygodnie na projekt, jeden-dwa tygodnie uzgodnienie projektu z klientem i około sześciu tygodni na wykończenie mieszkania – wylicza Piotr Ratajczyk, kierownik zespołu techniczno-architektonicznego ds. klientów indywidualnych w Eco.

Wyjątkowo korzystnie przedstawia się tu sytuacja osób, które zdecydują się na zakup mieszkania z wykończeniem w II, aktualnie powstającym, etapie osiedla, do września 2015. Osoby te mogą liczyć na możliwość odebrania swojego gotowego do wprowadzenia mieszkania jednocześnie z oddaniem nowego budynku w I kwartale 2016 .

Osiedle Wolne Miasto to realizowany w ośmiu etapach projekt mieszkaniowy, w którym mieszkańcy oprócz funkcjonalnych mieszkań i dobrej jakości architektury otrzymają- rzadko spotykaną na nowych osiedlach w takiej skali- możliwość bliskiego i niemal nieskrępowanego obcowania z naturą. Deweloper wykorzystał tu bowiem wszystkie walory naturalnie ukształtowanych nadmorskich wzgórz, porośniętych bogatą roślinnością oraz zamieszkanych przez wiele rzadkich gatunków ptaków. Zaplanowane jako miasteczko-ogród Wolne Miasto ma swój własny sad z dorosłymi jabłoniami, piękny zagajnik, mały park oraz ogromną, zaplanowaną przyjaźnie i z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców, ilość wolnej przestrzeni przeznaczonej dla ich różnorodnych aktywności.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych