PARTNER PORTALU

Drugie etap Atrium pnie się w górę

Zlokalizowane na styku poznańskiego Górczyna i Grunwaldu Osiedle Atrium pnie się w górę. Prace rozpoczęte w tym roku są na ukończeniu i niedługo zakończy się pierwszy etap inwestycji, w którym większość mieszkań jest już sprzedana. Aktualnie rozpoczyna się drugi etap.

Autor: HouseMarket.pl 09 grudnia 2015 09:49

Działania związane z pierwszym etapem inwestycji idą zgodnie z założonym przez wykonawców harmonogramem. Trwają właśnie ostatnie prace nad budynkiem E, który jest zlokalizowany przy ulicy Bosej. Budowa ma się zakończyć w I kwartale 2016 roku. Wszystkie mieszkania z tego budynku spełniają wymogi rządowego programu dopłat MdM i w większości zostały już sprzedane. Przyszli mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już wiosną, obecnie trwa ocieplanie budynku, niebawem rozpoczną się ostatnie prace wewnątrz.

Budowa nie zwalnia tempa i rozpoczęła się realizacja budynków C i D z drugiego etapu. Nad pracami, podobnie jak przy I etapie, czuwa firma R. Derdy, obecnie pracująca przy stropie nad halą garażową. Realizacja projektu skończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Powstanie tu 46 mieszkań o powierzchniach od 35,51 do 101,67 mkw. Ceny lokali rozpoczynają się od 4860 zł za mkw. Wszystkie lokale będą oddane do użytku w stanie deweloperskim. Do tych na parterze będą przynależały ogródki, natomiast te na piętrze będą wyposażone w balkony. Deweloper zadba też o małą architekturę – powstanie tu plac zabaw, a także dziedziniec z ławkami dla mieszkańców.

Jeszcze przed świętami będzie miała miejsce premiera trzeciego etapu, do sprzedaży zostaną wprowadzone kolejne mieszkania. – Grudzień to dla nas miesiąc wytężonych działań. Pracujemy właśnie nad mieszkaniem pokazowym, które będzie znajdowało się w budynku E, a także rozpoczynamy sprzedaż lokali z trzeciego etapu osiedla – mówi Lucyna Mendyka z biura sprzedaży Atrium Grunwald.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych